You are hereБлоґи / блог Anna_Pashko

блог Anna_Pashko


Рік електронних книг на Mobile & Digital Show 2010 в Москві

15 квітня відкрилася виставка Mobile & Digital Show 2010 в Крокус Сіті, Москва. Ця виставка прагне стати російським аналогом CES в Лас Вегасі. Вперше в цьому році, на виставці з'явилося кілька стендів з електронними книгами.

На величезному стенді компанії PocketBook представлено декілька моделей.Відомі споживачам моделі PocketBook 301 і 360. Крім цього можна в живу доторкнутися і покрутити в руках працюючі моделі PocketBook 302, 901, 601 і 603.Всі моделі представлені в різних кольорах. На стенді працюють досвідчені консультанти з продажу продукції компанії.

Стенд компанії ORSiO порадував демонстрацією двох нових п'ятидюймових моделей. Зі слів представників компанії, дані моделі з'являться у продажу буквально через місяць за досить привабливою ціною. Моделі будуть випускатися в декількох кольорах і відрізнятися один від одного наявністю сенсорного екрану.

І на вітрині компанії Ritmix була помічена нова модель RBK-500. Пристрій має 6 дюймовий екран. Характеристики і працездатність пристрою подивитися не вдалося, ця єдина модель була надійно захована за скляною вітриною.

Виставка триватиме до 18 квітня включно. Величезний виставковий комплекс Крокус Сіті знаходиться поряд з метро Мякинино в півгодини від центру Москви.

Оновлена версія PocketBook 360 ° Plus надходить у продаж через салони компанії «Евросеть»

Міжнародна компанія PocketBook оголошує про початок російських продажів оновленої версії PocketBook 360 ° Plus, одного з найпопулярніших пристроїв для читання, у розробці першої версії якого, брали участь користувачі. Нова версія пристрою отримала більш потужний процесор, додаткову оперативну і внутрішню пам'ять, Wi-Fi і найголовніше низьку вартість! Роздрібна ціна через салони компанії «Евросеть» складе ... 5490 рублів ($ 196 з усіма податками), на відміну від старої середньої ціни на ринку в 8990 рублів.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика