You are hereБлоґи / блог Anna_Romanyk

блог Anna_Romanyk


Amazon Kindle DX - здійснюються мрії у читача PDF

Найголовніше питання, яке нас мучило всі ці дні очікування, між замовленням і отриманням пристрою - наскільки комфортно буде читання PDF. Можна заочно нафантазувати собі дуже багато, поки самостійно не оціниш можливості пристрою. І тут слід розділяти можливості конструкції від можливостей програмного забезпечення.
Найпопулярніший формат книг і журналів в PDF - це розмір, близький до формату А4. Але ... найголовніше зрозуміти, що таке формат і що на сторінці може бути просто дрібний шрифт, поза фізичного розміру сторінки. При всій «громіздкості» конструкції Kindle DX, реалізація функцій програмного забезпечення для читання PDF просто в зародковому стані. Збільшити сторінку неможливо, а межі «обрізання» сторінки розраховуються по внутрішньому передвстановленому алгоритму. По ідеї, повинно обрізатися зайве біле поле і масштабуватися по більшій стороні зображення. У більшості випадків це працює. Особливо у вертикальному розташуванні сторінки документа. І ніяких налаштувань або опцій під час читання PDF немає.
Тому, природно, ми відчули легке розчарування від можливостей читання саме PDF, - адже саме цей формат цікавий на великому пристрої. Сподіваємося, Amazon зможе швидко все виправити на краще.
Kindle DX показує сторінку, центруючи її по вертикалі і горизонталі. Масштабує по більшій стороні і намагається обрізати зайві білі поля. Масштабування не відбувається на повний екран, по краях залишаються невеликі зазори. При повороті екрану масштабування також відбувається по більшій стороні в даний момент, тобто по горизонталі, і яка кількість сторінок вийде на цій сторінці - не важливо. Kindle DX може розрізати сторінку на 2 частини, а може на 3, в залежності від розміру вихідної сторінки.
Реально на легкість читання PDF впливають розміри шрифтів. Наприклад, журнали легше гортати, але не читати. У горизонтальному положенні і при хорошому освітленні можна читати, але все одно дрібно. В іншому випадку, документація в PDF на побутову техніку читається дуже навіть добре. І в більшості випадків добре читаються PDF, які дорівнюють або менше розміру А5. У цьому випадку відбувається збільшення розміру тексту на великий екран.

Nook Color: оригінальний недоперепланшет для читання

Nook Color створений, перш за все, для читання. Глибоко всередині знаходиться новітня операційна система Android 2.1, яку при бажанні можна витягнути на поверхню і отримати не тільки можливість читати книги за допомогою програмного забезпечення від Barnes & Noble, але і завантажити власне, тим самим створивши альтернативу для всіх функцій пристрою. Причому, встановлені користувачем програми перетворюють пристрій в планшет, але не видаляють оригінальне програмне забезпечення.
Barnes & Noble, Inc. є найбільшою книготорговельної мережею в США. Роздрібна мережа Barnes & Noble налічувала більше 700 магазинів у всіх штатах Америки за станом на травень 2009 року. Крім книг, можна придбати журнали, газети, комікси, подарунки, ігри, відеофільми і музику.
Nook Color - другий пристрій в лінійці компанії Barnes & Noble. Наприкінці 2009 року Barnes & Noble випустила свій перший пристрій для читання електронних книг «Barnes & Nooble Nook». Особливість його полягає у використанні двох екранів, один з яких - допоміжний сенсорний, і служить для керування пристроєм.
Nook Color з'явився в продажу 27 жовтня 2010 року. Спочатку склалося враження, що поява цього пристрою суперечить духу і змісту електронного читання. В основному це пов'язано з використанням екрану, що світиться. За кілька років користувачі звикли до думки, що електронний пристрій для читання має бути тільки з папероподібним екраном. Навіть утвердилось переконання, що ті екрани що світяться шкідливі для здоров'я.
Власне знайомство з Nook Color навело на думку, що для читання дуже важливо мати не просто папероподібний екран або той що світиться, важливо мати дуже якісний екран сам по собі і на цьому ні в якому разі не варто економити. Крім того, велике значення має надаватися програмному забезпеченню для читання.
І Nook Color дивний не тільки в цих аспектах. На хвилі масової появи різноманітних, але однотипних планшетних пристроїв, Nook Color став одним з перших пристроїв, який виглядає оригінально і управляється з привабливою простотою.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика