You are hereБлоґи / блог Ivusja

блог Ivusja


Огляд effire ColorBook TR701: гарний і розумний смартрідер

У цьому році ми відкрили для себе новий напрямок серед пристроїв для читання - смартрідери. До них відносяться спеціалізовані пристрої на Android, з обмеженим функціоналом (у порівнянні з планшетними комп'ютерами) і моделі на Linux, які дозволяють встановити більше програм і довільно змінювати інтерфейс. Які пристрої при цьому розумніший, залишається під питанням. Головне, що покладено початок новому типу пристроїв для читання.

Одне з таких пристроїв - effire ColorBook TR701. У складі програмного забезпечення є словники, кілька простих програм, простим перетягуванням піктограм можна поміняти інтерфейс для власної зручності.

Компанія Алстон, власник торгової марки «effire», була заснована в 2007 році. Займається розробкою різних електронних пристроїв. У 2011 році було прийнято рішення про розробку таких популярних продуктів, як електронні книги і планшети, які стали випускати під брендом «effire».

У 2011 році випущена ціла лінійка трьох напрямків: моделі для читання на основі екрану SiPix, TFT і планшетні пристрої.

У Росії продукція під брендом effire пройшла сертифікацію.

Офіси компанії розташовані в Гонконгу та Москві (центр досліджень і розробок).

Близьким, але більш дорогим аналогом пристрою effire ColorBook TR701 є Texet ТБ-710HD.

effire ColorBook TR701 випускається в декількох колірних варіантах, нам для тестування дісталося срібне пристрій, з яким не відразу вдалося впоратися. Кнопка «Перемикач ON / OFF» була сприйнята як відключення G-сенсора, якого в пристрої немає, а не як кнопка розблокування «Вкл». Розібралися. Далі все пішло гладко, без дрібних несподіванок.

Після попередньої зарядки і перевірки енергозберігаючих функцій в режимі очікування, ми переступили до тестування новинки.

Компанія PocketBook знайшла нового акціонера

Компанія PocketBook стрімко увірвалася, в минулому році, в сегмент електронних книг зі своїм, досить вдалим з нашої точки зору, першим пристроєм для читання PocketBook 301. Робота над пристроями для читання було розпочато 2 роки тому, але у свідомості споживачів компанія молода і все ще тільки починається.

Не секрет, що зараз не найкращий час для ведення бізнесу і тим більше для вкладення грошей у нові напрямки. Недавня подія в PocketBook - поява великого акціонера, перекреслює це твердження. Ми зустрілися в Москві з новим акціонером PocketBook Ігорем Поповим, вже вдруге, але вже в іншій якості і поговорили про те, що чекає компанію в недалекому майбутньому.

Що чекає компанію в майбутньому? Яку активну роль, для себе особисто, Ви бачите всередині компанії?

Ігор Попов: Думаю, що про майбутнє компанії краще розповість її директор. Але в планах - розробка власного заліза, не тільки програмного забезпечення. До речі, спільно з Archasia. Ми, там, в лютому відкриваємо свою філію. Всі чекаємо пластик - це дасть новий імпульс розвитку рідерів. Факультативно наші програмісти планують зробити прошивки для Орсіо і Експлея. Раді були б співпрацювати і з Володимиром Левченко, як рушієм прекрасної ідеї «Метробука».Особисто я, впевнений, що Олег і мені знайде роботу, тому нудьгувати не доведеться.

Найголовніше, для нас читачів і споживачів - чи варто очікувати нові пристрої від PocketBook в цьому фінансово складному році?

Ігор Попов: Як не дивно, криза в «Мосту» поки не відчувається.
Окрім, сервісного центру в Москві, який вже відкритий, цього року плануємо відкрити бюро у Вашингтоні, Торонто, Штутгарті і Хайфі - там великі російськомовні діаспори, найбільш «читаючі» діаспори у світі.
Новий PocketBook 302 читачі, сподіваюся, побачать вже цього літа. У планах також девайси з 5 і 10-дюймовими екранами. Маленький, сподіваємося, до кінця року.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика