You are hereБлоґи / блог Kovalchyk_Maruna

блог Kovalchyk_Maruna


onlinelrf.com - онлайн конвертація для Sony Reader

Онлайн конвертер, призначений для конвертації книг для Sony Reader з формату fb2 формат lrf, ступив на наступну сходинку свого розвитку. З моменту першого анонсу додалося багато необхідних можливостей.


  1. Пакетна обробка файлів - тепер можна вибрати до 10 файлів на диску і конвертувати їх за один раз;
  2. Пакетна обробка посилань - можна вказати посилання на fb2 і zip файли в інтернеті;
  3. Вибір шрифту для основного тексту - можна вибрати один з трьох шрифтів: стандартний, Garamond і Verdana;
  4. Можливість використовувати свої стилі - тепер кожен може завантажити свій файл sini. На даний момент у файлі стилів можна використовувати тільки вбудовані в рідер шрифти: Dutch801 Rm BT Roman, Swis721 BT Roman і Courier 10 Pitch Win95BT. Файл зберігається на сервері і, якщо включені куки, використовується в наступний раз автоматично;
  5. Доброзичливий інтерфейс - якщо у вас включені куки, то сайт запам'ятовує свій попередній стан: вибрані вкладки, шрифт і файл стилів.

Критика, повідомлення про помилки та побажання вітаються. ЇЇ висловити можна на цьому сайті

Огляд iriver Story HD: як і раніше простий і акуратний

river добре відома на вітчизняному ринку і користується популярністю. У 2009 році споживачі з оптимізмом дивилися на перший пристрій для читання iriver Story, ці очікування були свого роду авансом відомому бренду, який, на жаль, не розпізнав у власному продукті слабкі сторони.

Зараз у наших руках спроба номер 3 - пристрій з ідеальним, за теперішніх часів, екраном E-Ink Pearl HD, який відрізняє високий дозвіл і контрастність зображення.

iriver Story HD є прямим продовжувачем першої моделі компанії, використовує повноцінну клавіатуру в своїй конструкції. Першу модель звинувачували у наслідуванні популярного Kindle, в основному, через наявність цієї клавіатури.

Нинішня модель - це радше експеримент зі створення незвичайного і неповторного за зовнішнім виглядом пристрою. Була розроблена інша форма і навіть колір клавіатури, а сам пристрій став більш гладким і рівним.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика