You are hereБлоґи / блог Natalia-Jarosh

блог Natalia-Jarosh


Огляд Explay HD.Book II: краще, ніж було, хоча було добре

Компанія Explay розширює свою продуктову лінію не лише серед моделей з E-ink екраном, але також серед медіарідерів. У новому огляді пристрій Explay HD.Book II, який покликаний, судячи по назві, замінити початок, що мав успіх серед користувачів, як тільки з'явився у продажу. На наш погляд, Explay HD.Book II морально не замінює початок, а стає продовженням лінійки медіарідеров під загальним ім'ям HD.Book.
Нова модель має екран більшого розміру, кращої якості, сам пристрій виконаний в новому корпусі стилізованим під металеву поверхню і в комплект-чихол. У цій моделі використовується g-сенсор для автоматичного повороту зображення на екрані. Треба віддати належне «двійці», при збільшеному розмірі вона має невелику вагу, всього 340 грам і вирішення компанії використовувати чохол, збільшує загальну ношу трохи, всього на 30 грам. Для повного щастя не хапає в комплекті пластмасової підставки, для перегляду відео. Для читання пристрій втратив з одного боку кнопки для перегортання сторінок, хоча екран не став сенсорним. Все це, користувач компенсуватиме своєю кмітливістю.

Sonyclie Tg50 – ЧИТАННЯ

Що вибрати?
Програм для читання текстових файлів велика кількість, але при всій різноманітності вибрати особливо нічого. Я провів маленьке дослідження серед подібних програм. Відразу глянув на програму Adobe Reader for Palm. Яподумав – як добре! один документ і для робочої машини і для Sony Clie. якби так! Прочитати на екрані малятка такий документ практично неможливо! Я пробував створювати документи з розміром екрану 320х320. Загалом не підходить.
Скачав програму Aportisdoc Reader PRO, покрутив в руках і зрозумів, що після вбудованої програми Rocket ebook це дуже спартанська програма. І за неї ще грошей просять виробники. У корзину! Викачав Mobipocket Reader PRO v.4.6 і зрозумів, що це теж саме, лише ледве «покрасивше» буде. Грошей теж хочуть, але за словами знавців вже давно в ній не було покращень. Одним словом – яка платформа – такі програми, Ви вже вибачите!.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика