You are hereБлоґи / блог Наталія

блог Наталія


Огляд Qumo 2Go!: Компактне продовження продуктової лінійки

У продажі з'являється все більше і більше планшетних пристроїв на базі операційної системи Android. Але ринок трохи перегинає палицю зі своїми пропозиціями, заявляючи про появу чергового вбивці IPad за розміром і функцій. У наявності брак компактних апаратів, які «можна покласти в кишеню».

Qumo 2Go! - Не тільки продовження лінійки планшетних пристроїв від компанії Qumo, а й бажання запропонувати своїм споживачам щось інше, компактне і доступне за ціною.

Новий планшет відрізняє не тільки розмір, а й властивості. Пристрій приємно на дотик, має новий процесор і операційну систему Android 2.2. Для виходу в Інтернет перевагу віддано Wi-Fi. Програмне забезпечення розраховане на підтримку 3G, але вбудованого модуля для цього просто немає, але передбачається підключення USB 3G-адаптерів: ZTE MF637U, Huawei E173, Huawei E1550, E1750 Huawei (у комплект не входять).

Компанія Qumo заснована в 2002 році як спільний проект південно-корейських виробників для просування продукції на ринках Східної Європи. Основним напрямом діяльності компанії є виробництво багатофункціональних пристроїв, мультимедіа плеєрів, носіїв інформації та аксесуарів до них. За роки існування асортимент продукції під маркою Qumo значно виріс.

Штаб-квартира Qumo ТОВ знаходиться в Гонконгу, а зі зростанням популярності Qumo, був відкритий Російський офіс компанії.

Qumo [читається як "кьюмо"], в перекладі з давньогрецької означає «Пристрасть».

Продукцію Qumo відрізняє висока якість, сервіс і технічна підтримка, якість використовуваних при виробництві матеріалів, дизайн.

Продукцію Qumo можна придбати у всіх найбільших федеральних мережах побутової електроніки в Росії, салонах стільникового зв'язку і інтернет-магазинах. Фірмовий інтернет-магазин Qumo дозволяє купувати будь-який продукт зі всієї лінійки пристроїв, що випускаються з доставкою, поки тільки в центральному регіоні Росії.

Пристрій має класичний вид планшетного пристрою і перше, що кидається в очі - це велика кількість різноманітних кнопок, розкиданих на корпусі пристрою таким чином, що не відразу можна зрозуміти, де у пристрою голова, а де ноги.

Наскільки добре це пристрій, кожен зможе дізнатися з нашого огляду, але ми з першого погляду зрозуміли, що самі могли б використовувати цей пристрій не стільки для мультимедійних функцій, скільки для роботи в Інтернет і, звичайно, для читання книг і журналів.

Історія та причини виникнення е-книг та е-читалок

Історія та причини виникнення е-книг та е-читалок

Найперші електронні книги з’явилися із появою комп’ютерів і можливістю друкувати на принтері і, пізніше, з виведенням тексту на екран. Із появою персональних комп’ютерів у геометричній прогресії зріс об’єм електронної літератури, який і надалі продовжує зростати. Тому з’явилася потреба у спеціалізованих пристроях, з допомогою яких можна було б читати електронну літературу.
Невеликий пристрій розміром із звичайну книгу формату "Секунда", що підключається до Internet - і мільярди сторінок у вашому розпорядженні. У будь-якій точці планети, в будь-який час року. Але хоча перші зразки електронних книг вже перестали бути чимось з області фантастики, говорити про їх повсюдне поширення ще рано. Проте, безумовно, за такими видами "друкованої" продукції - майбутнє.
Ідея створення електронних книг витала в повітрі вже давно. Фактично ця історія веде свій відлік з 1945 р. Саме тоді футурист Ванавара Буш вперше заговорив про персональні пристрої, що дозволяють зберігати, обробляти і передавати книги, записи, повідомлення і т. д.
Наступною віхою в розвитку електронного видавничої справи прийнято вважати створення в 1968 р. Тедом Нельсоном гіпертексту, основи основ World Wide Web і, за сумісництвом, головного формату зберігання текстів як в Internet, так і у всіх існуючих сьогодні електронних книгах.
У тому ж 1968 студент Алан Кай розробив проект DynaBook - портативного, інтерактивного комп'ютера, що виконує роль книги. На жаль, до першої комерційної реалізації цієї концепції залишалося ще цілих двадцять років. Через три роки, в 1971 р., за ініціативою Illinois Benedictine College стартував Project Gutenberg - найбільше на сьогодні зібрання книг в електронному форматі.
У 1981 р. вже відомий нам Тед Нельсон створив групу Xanadu, яка планувала займатися так званою "підключеною літературою" (connected literature) - тобто, по суті, тим, чим сьогодні займаються фірми-продавці електронних книг. У 1984 р. з'явився перший онлайновий журнал FSFnet, в якому публікувалися художні твори - коротенькі фантастичні розповіді.
У жовтні 1998 р. майже одночасно були випущені два пристрої, які можна в повному розумінні цього слова назвати першими електронними книгами.

Першими творцями таких пристроїв були дві фірми “Nuvomedia” і “Softbook Press”, які приблизно в один і той же час розпочали масово виготовляти девайси для читання електронних книг. В кінці 1998 року були випущені в продаж Rocket Ebook і Softbook. Нажаль, після декількох років об’єднання і спільної роботи на ринку під маркою “Gemstar”, обидві фірми припинили своє існування. Результатом їхньої роботи дотепер користується велика кількість людей, і можна лише дякувати розробникам і творцям таких пристроїв як REB 1100 і REB 1200, і відповідно нащадкам Rocket Ebook і Softbook.
Окрім цих фірм, які виготовляють подібні пристрої, є ще декілька компаній, але вони ніколи не виходили на ринок так масово як “Nuvomedia” і “Softbook Press”. Зокрема, можна згадати Hiebook і книгоподібний everyBook (із двома екранами).
До 2004-2005 років у створені та виробництві пристроїв для читання утворився вакуум. Відкрилась ніша для виготовлення нових пристроїв, але великі компанії-виробники переорієнтували сферу своїх інтересів на КПК і смартфони.
Тепер ринок знову переживає зліт – з’явилися екрани із технологією «рідкого чорнила», e-Ink, що зумовило бурхливий розвиток ринку е-рідерів.
Електронні книги з’явилися як можливість розширення ринку розповсюдження книг. Проте, електронні книги не є заміною звичайним паперовим книгам. Крім того, це ще і сучасна форма передачі інформації.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика