You are hereБлоґи / блог Natalija Vjazovska09

блог Natalija Vjazovska09


Огляд Lexand LT-114: «кишенькова Біблія» XXI століття

Огляд Lexand LT-114: «кишенькова Біблія» XXI століття
Сьогоднішній тест пристрої для читання являє собою знаменна подія. Компанія Lexand добре відома як постачальник супутникових навігаторів, але випускає і цілий ряд пристроїв для читання, і початківець у серії наших оглядів по продуктах Lexand стає невеликий по своїх габаритах медіарідер Lexand LT-114. Привітати з цією подією можна не тільки компанію, але і всіх шанувальників електронного читання.

Ми сподіваємося, що дана модель буде цікава не тільки постійним читачам, але, завдяки компактності і низької вартості Lexand LT-114, підштовхне до читання ще більшу кількість людей.

Пристрій чимось нагадує «кишенькову Біблію» не тільки розміром, але і матеріалом м'якої обкладинки.

Lexand відомий на російському ринку як постачальник супутникових навігаторів з підтримкою GPS і ГЛОНАСС / GPS.
Лабораторія інформаційних технологій «Лександ» (бренд Lexand) працює на телекомунікаційному ринку Росії більше 15 років і в минулому була великим постачальником систем зв'язку Siemens.

За підсумками 2009 року бренд Lexand став одним з найбільш швидко зростаючих на вітчизняному ринку.

Основа стратегії Lexand - розробка і пропозиція покупцям тільки перевіреною і якісної продукції. Компанія з особливою увагою ставиться до дизайну своїх виробів.

У січні 2011 року компанія вийшла на ринок електронних пристроїв для читання відразу з двома моделями, а слідом за ними, влітку того ж року, продуктова лінія пристроїв поповнилася ще кількома моделями.

Сучасна новітня лінія включає в себе чотири моделі: Lexand LE-116, Lexand LT-114, Lexand LT-115 і Lexand LT-117. Це кілька напрямків пристроїв з різними характеристиками і розмірами екранів.

До теперішнього часу в арсеналі Lexand є вже 6 різних пристроїв для читання, більше 30 автонавігаторів та аксесуарів до них.

Lexand LT-114 з коробки виявився зарядженим, тому для першого враження досить було лише включити пристрій. Відразу вразив надзвичайно короткий час завантаження, що зазвичай рідкість для повністю виключених медіарідеров.

На користь пристрою, можна ще сказати, що на екрані ми побачили унікальний інтерфейс, з яким раніше ніколи не стикалися.

Пристрій не є всеїдним медіарідером, і кількість підтримуваних форматів обмежена, але, з іншого боку, використовуються найпоширеніші і популярні, що не накладає видимих обмежень на використання пристрою з невеликим екраном. Lexand LT-114 не заграє з користувачем заради підтримки важкого формату MKV, але чесно трудиться над показом AVI і інших форматів, які використовуються для SD відео (Standart Definition).

Як читалки пристрій показав ряд привабливих властивостей, про які ми також розповімо в цьому огляді.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика