You are hereБлоґи / блог Oksana Cheryba

блог Oksana Cheryba


PocketBook A 10″ – новинка на виставці IFA 2011 в Берліні

В рамках міжнародної виставки IFA 2011 в Берліні, Німеччина, компанія PocketBook International офіційно представить новинку - сучасний мультимедійний ридер PocketBook A 10 з операційною системою Android 2.3 (Gingerbread).
PocketBook A 10 - це оригінальна сучасна модель з розширеними можливостями, здатна успішно реалізувати будь-які потреби в читанні, розвагах і роботі.
Унікальний дизайн розроблений молодим українським дизайнером, що надихнув формою крила літака. Унікальна геометрія пристрою спеціально спроектована для зручного використання в будь-якій ситуації - на ходу, сидячи за столом, в кріслі або влаштувавшись на дивані.
Модель PocketBook A 10 відрізняється від стандартних планшетів на основі операційної системи Android наявністю спеціальних кнопок для читання. Всі клавіші оснащені приємним м'яким підсвічуванням.
Короткі характеристики:
10 TFT екран, 1024х768 рх, 262000 кольорів, процесор TI OMAP 3621 1Ггц, 512 Мб оперативною і 4 Гб встроеной пам'яті, розширюється картами microSD до 32 Гб. Товщина корпусу 15 мм, при загальній вазі 670 гр. Безпровідні модулі Wi-Fi/Bluetooth/3G (є слот для SIM карти). Власне програмне забезпечення PocketBook дозволяє читати рекордну кількість різних форматів безпосередньо з коробки.
Також, на виставці IFA 2011 будуть продемонстровані оновлені моделі пристроїв PocketBook 612 і 912 які замінять у продажу відповідні пристрої.

Sony підтвердила існування нового пристрою, не уточнивши «якого».

Змінивши офіційну сторінку присвячену пристроям для читання, корпорація Sony підтвердила випуск нового пристрою, але ніде не вказала про яку саме модель йде мова, оскільки вона позначена лише як «Reader Wi-Fi».
Також викликає сумнів зображення пристрою, в якому використовується одна єдина сторінка з початком п'ятої глави з твору Джейн Остін «Гордость і упередження». Видно Sony як і раніше тримає в таємниці не лише можливості пристрою, але навіть зовнішній вигляд інтерфейсу.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика