You are hereБлоґи / блог Olia_Pokrovecka

блог Olia_Pokrovecka


Безкоштовні електронні книги,як генератор колосального трафіку на Ваш сайт

Безкоштовні електронні книги,як генератор колосального трафіку на Ваш сайт
Як збільшити трафік на свій сайт?Багато власників web-сайтів мучить це питання. Якщо в день до Вас заходить 15 або 50 відвідувачів це дуже і дуже мало. З іншого боку, а скільки Вам потрібно хостів в день, яку мету Ви собі ставите? Хороший трафіковий потік це 500 і більше відвідувачів в добу, ось має бути ваша мета, до якої Ви повинні прагнути.
Є багато способів збільшити число відвідувачів вашого сайту, але сьогодні ми зупинимося, саме на одному з варіантів вірусного маркетингу - це створення безкоштовних електронних книг. Саме електронні книги можуть стати колосальним джерелом трафіку на Ваш сайт.
Уявіть собі таку картину, Ви створили електронну книгу і виклали у себе на сайті. До вас зайшло 100 відвідувачів, з яких закачало вашу книгу 50 чоловік, вона їм сподобалася і вони виклали у себе на сайті для вільного скачування, на їх сайт зайшло теж 100 відвідувачів, викачали Вашу електронну книгу і теж 50 чоловік виклали на своїх сайтах і так до безкінечності. Книга плодиться в інтернеті як гриби після дощу.
У цій безкоштовній книзі є маленький рекламний блок Вашого сайту, читачі книги отримуватимуть корисну для себе інформацію і зразу знайомиться з Вашою рекламою, багатьом ваша пропозиція здається цікавою і вони зайдуть по посиланні на Ваш сайт. І чим більше поширюється безкоштовна електронна книга, тим більше виросте число хітів на лічильнику Вашого сайту.

Як зробити електронну книгу з рекламними блоками?

Як зробити електронну книгу?
Електронна книга це звичайний текст на вашому комп'ютері згенерований з використанням будь-яких кодів HTML, а потім скомпільований спеціальною програмою-компілятором. Програма «EBook Edit Pro», дуже зручна і логічно зрозуміла, аби перетворити сайт на електронну книгу вистачає 5 хвилин.
Аби в готовий варіант книги читач міг додати свою рекламу, Вам потрібно ще в не скомпільований HTML код вашої майбутньої книги (на кожну сторінку книги), додати наступний код:
Код знаходиться за посиланням - http://www.webdom.biz/commerce/e-commerce300.html
А ось ця маленька програма «eBrand-It» вже поклопочеться, аби читач Вашої книги успішно додав свою рекламу. Скачати - http://www.webdom.biz/freesoft.html
На окремій сторінці вашої книги робимо спеціальну інструкцію «як додати вашу рекламу в цю книгу». Після цього компілюємо електронну книгу і викладаємо на свій сайт.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика