You are hereБлоґи / блог Ryba

блог Ryba


Мережа книжкових магазинів Borders Group збанкрутувала через електронні книги

Роздрібна мережа книжкових магазинів в США Borders Group, основний конкурент Barnes & Noble, оголосила про вихід з бізнесу і закриття всіх торгових точок. Основна причина - неможливість конкурентної торгівлі під тиском електронних книг.

16 лютого Borders Group законодавчо захистилася від банкрутства, маючи $1,275 млрд в активах і $1,293 млрд в боргах. Попутно було повідомлено про закриття 225 магазинів. Дві приватні фірми Gores Group і Najafi Companies проявили інтерес до купівлі половини торгових точок компанії, які залишилися.

1 липня 2011-го компанія заявила, що знайшла покупця в особі Direct Brands, яка забезпечить себе майном на суму 215 млн доларів і візьме на себе борги у розмірі 220 млн доларів. Однак група кредиторів Borders відкинула цю пропозицію. Фірма виставила себе на аукціон, але на дату 17 липня, термін завершення торгів, ніхто не захотів купити банкрута.

У вересні Borders Group припинила своє існування.

Ліквідація книжкової мережі призведе до продажу всіх 399 магазинів і майна двом компаніям - Gordon Brothers і Hilco.

Подвійний E-Reader від Microsoft

Підрозділ компанії Microsoft, Research представив концепт електронної читалки з двома дисплеями. Вони з'єднані за допомогою бездротового інтерфейсу. Можна вивести один документ на них обох і обмінюватися між ними посиланнями.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика