You are hereБлоґи / блог S_Pokinska

блог S_Pokinska


PocketBook A 10 "- новинка на виставці IFA 2011 в Берліні

В рамках міжнародної виставки IFA 2011 в Берліні, Німеччина, компанія PocketBook Internation офіційно представить новинку - сучасний мультимедійний рідер PocketBook A 10" з операційною системою Android 2.3 (Gingerbread).
PocketBook A 10" - це оригінальна сучасна модель з розширеними можливостями, здатна успішно реалізувати будь-які потреби в читанні, розвагах і роботі. Унікальний дизайн розроблений молодим українським дизайнером, натхненним формою крила літака. Унікальна геометрія пристрою спеціально спроектована для зручного використання в будь-якій ситуації - на ходу, сидячи за столом, в кріслі або влаштувавшись на дивані.
Модель PocketBook A 10" відрізняється від стандартних планшетів на основі операційної системи Android наявністю спеціальних кнопок для читання. Всі клавіші оснащені приємною мяких підсвідчування.
Короткі характеристики:


 • 10" TFT екран,
 • 1024х768 рх,
 • 26200 кольорів,
 • процесор TI OMAP 3621 1 ГГц,
 • 512 Мб оперативної і 4 Гб вбудованої памяті,
 • розширюється картами microSD до 32 Гб.
 • товщина корпусу 15 мм, при загальній вазі 670 г.
 • бездротові модулі WI-FI/Bluetooth/3G опціонально (є слот для SIM карти).

Власне програмне забезпечення PocketBook дозволяє читати рекордну кількість різних форматів безпосередньо з коробки.
Також, на виставці IFA 2011 будуть продемонстровані оновлені моделі пристроїв PocketBook 612 і 912 які замінять у продажу відповідні пристрої.
Джерело: PocketBook International

ONYX BOOX M90 оновлює можливості

Нова модель ONYX BOOX M90 забезпечує комфортне читання на екрані останнього покоління E-Ink Pearl з удосконаленим сенсорним управлінням і доступом в Інтернет за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля. Електронна книга може стати постійним супутником тих, хто планує використовувати її в навчальному процесі, а також для читання технічної та наукової літератури.

Завдяки великому екрану і розширеного функціоналу ONYX BOOX M90 зручно використовувати в навчальному процесі. Нова модель оснащена екраном останнього покоління E-Ink Pearl з діагоналлю 9,7 дюйма, контрастністю 12:1 і розширенням 1200 х 825, здатним відображати 16 градацій сірого кольору. На ONYX BOOX M90 комфортно працювати з документами у форматах DOC, PDF та DjVu, а також з графічними файлами та ілюстраціями.

При виготовленні моделей ONYX BOOX M90 і ONYX BOOX M91S Odysseus використовувалися тільки безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріали, про що свідчить сертифікат відповідності європейській директиві RoHs (Restriction of Hazardous Substances). Екран, виконаний з безпечної для очей технології «електронного чорнила» і має антиблікове покриття, робить процес читання схожим з читанням звичайної паперової книги. Додатково екран захищений обрамлює металевою рамкою і сталевий пластиною, розташованої за ним.

У новій моделі вдосконалено керування пристроєм. Крім сенсорних кнопок і інфрачервоного джойстика в рідері є сенсорний екран, що оптимізує та спрощує роботу з документами. Зокрема, за допомогою стилуса можна легко масштабувати документи і двома кліками викликати переклад слова в словниках StarDict, які можна безкоштовно встановити на пристрій. Сенсорний екран також дозволяє повноцінно користуватися Інтернетом скрізь, де є точки Wi-Fi доступу.

Офіційний сайт: www.onyx-boox.ru

Джерело: МакЦентр

Поради як вибрати електронну книгу

Електронні книги завойовують популярність. Читати стає модно, згідно перевагам молодь все-таки воліє читати, і вибір серед електронних книг досить високий. Якими параметрами володіє електронна книга?
Першочергове завдання електронної книги - зручне читання. У чому воно полягає?

 • Підтримка основних форматів книг
 • Комфортність у навігації по книгах
 • Читання кирилиці
 • Довга робота без перезарядки
 • Комфортне використання, наявність зручного чохла

  Підтримка основних форматів книг
  Разом ми вибрали собі книгу. Що таке формати?
  Формат книги - це сам формат файлу тексту. Найбільш поширені - платні формати FB2, ePUB, і звичайні - DOC, PDF, TXT, HTML. Зупинимося детальніше.
  FB2 - формат на основі коду XML, який дозволяє зберігати текст, графіку, теги, розбивку за розділами і зміст. Дуже зручний, легкий, і найголовніше - поширений.
  TXT - формат звичайного тексту. Найлегший в природі. Слід звернути увагу на кодування основного тексту, в якому форматі закодована кирилиця. Деякі книги можуть не зрозуміти різні варіанти кодування, тому слід перекодувати. Не підтримує шрифти, і графіку.
  DOC - основний формат Word, підтримує таблиці, текст, вбудовані зображення, векторну графіку. говорячи про формат DOC мається на увазі, версія Microsoft Office 97-2003. Пізніший формат, DOCX може не читатися на деяких пристроях.
  RTF - формат стисненого зберігання тексту, ідентичний документам Word
  HTML - формат веб-сторінок, підтримує гіперпосилання на окремі книги-файли, також внутрішні посилання. Найбільш поширений серед посібників, підручників.
  ePUB - спеціально розроблений формат для створення електронних закритих публікацій, є одним із продаваних комерційних форматів. Підтримує код XML, зберігає книгу з шрифтами, графікою, таблицями, тегами, поділами, виносками і багатьом іншим.
  PDF - універсальний формат для читання документів, публікацій, має підтримку захисту від копіювання, конфіденційні настройки, цифрові підписи. А найголовніше його якість - збереження оригінальної розмітки сторінки книги, розташування тексту і його шрифту. Шрифти зберігаються вбудовано в самому документі.

  Що робити якщо Ваша вибрана книга не сприйняла Ваш формат?
  Не впадайте у відчай, навіть якщо Ви вибрали електронну книгу котра не читає його, ви завжди зможете легко його конвертувати.
  Для збереження в DOC, RTF Вам допоможе Microsoft Word, просто відкрийте його через цю програму і натисніть ЗБЕРЕГТИ ЯК, виберіть потрібний формат.
  Для збереження в PDF Ви можете скористатися або останньою версією Word 2010, або спеціальними "PDF-принтерами", наприклад BullZip PDF принтер. За допомогою цієї програми ви віртуально роздруковуєте Вашу книгу в формат PDF, і вона виглядає немов тільки роздрукована! Налаштувавши правильно друк у файл, ви зробите зручне читання Вашої бібліотеки.
  Для збереження в формат HTML Вам буде зручно користуватися або Word, або Microsoft Frontpage. Також підійдуть звичайні HTML-редактори або текстовий редактор
  Для збереження у форматі TXT виділеного тексту - наприклад, з сторінки в інтернеті - просто відкрийте БЛОКНОТ, скопіюйте Ваш текст, вставте в блокнот, і натисніть ЗБЕРЕГТИ. Уважно дивіться на кодування тексту, для її зміни зручна буде програма WordPAD
  Для збереження в екзотичні формати вам більше підійдуть спеціалізовані конвертери, наприклад в FB2, ePUB
  Комфортність у навігації по книгах.
  Для зручної роботи по бібліотеці зручно книги називати по Автору та Назві книги. Але не всі книги можуть якісно сприймати назви файлів по-російськи. А також в деяких книгах, де навігаційні кнопки - тільки англійські ... Як бути?
  Декілька порад.
  Зберігайте бібліотеку тільки латиницею
  Називайте спочатку АВТОР, потім назву, щоб спростити пошук
  Зберігайте книги в зручному форматі
  Не кидайте книги просто в корінь, при підключенні до ПК виберіть спеціалізовану папку для книг

 • Розповісти

  Share this

  Яндекс.Метрика