You are hereБлоґи / блог Viktoria_Suvoys

блог Viktoria_Suvoys


Як зробити електронну книгу?

Як зробити електронну книгу?
Передбачимо Ви самостійно зробили свій web-сайт, означає ви вже умієте робити електронні книги. Електронна книга це і є звичайна тека з сайтом на вашому комп'ютері, з використанням будь-яких кодів HTML, а потім скомпільована спеціальною програмою-компілятором. Особисто я користуюся програмою «EBook Edit Pro», дуже зручно і логічно зрозуміло, аби перетворити сайт на електронну книгу вистачає 5 хвилин. Програму можна викачати тут - Безкоштовний софтвер.
Отже, повернемося до ребрендингу. Аби в готовий варіант книги читач міг додати свою рекламу, Вам потрібно ще в не скомпільований HTML код вашої майбутньої книги (на кожну сторінку книги), додати наступний код:
Код знаходиться за посиланням - http://www.webdom.biz/commerce/e-commerce300.html
А ось ця, маленька програма «eBrand-It» вже поклопочеться, аби читач Вашої книги успішно додав свою рекламу. Скачати - http://www.webdom.biz/freesoft.html
На окремій сторінці вашої книги робимо спеціальну інструкцію «як додати вашу рекламу в цю книгу». Після цього компілюємо електронну книгу і викладаємо на свій сайт. Що у вас вийде зрештою, можна поглянути на прикладі електронної книги: «Легкий спосіб кинути палити», яку я зробила буквально за вихідні. Книгу можна скачати на моєму сайті http://www.webdom.biz
Якщо Ви найближчим часом не плануєте створювати свою електронну книгу, пам'ятайте, що навіть Ваша реклама в чужій книзі, це дуже хороший спосіб збільшити відвідуваність свого сайту. Ви можете скористатися будь-якою цікавою електронною книгою, яка підтримує «ребрендинг», додати туди свою рекламу і запустити процес вірусного маркетингу. Такий спосіб розкручування сайту дуже ефективний і не буде коштувати Вам ні копійки.

Електронна книга Азбука N516

Електронна книга Азбука N516

Пристрій для читання електронних книг «Азбука N516» є мобільним спеціалізованим комп'ютером з 5-ти дюймовим бумагоподобним TFT-екраном, виконаним за технологією eINK VizPlex®.

Електронна книга «Азбука N516» призначена для зберігання і відображення багатосторінкових текстових документів у форматах TXT, FB2, HTML, ePUB, CHM, PDF, RTF, DjVu, Mobi ..., а також графічних файлів у форматах JPEG, GIF, PNG, BMP. На пристрої можна прослуховувати аудіо-файли у форматі MP3.

Електронна частина пристрою і її специфікація відповідають найвищим вимогам. «Азбука N516» по основних параметрах не поступається своїм конкурентам на ринку, а по місткості акумулятора, перевершує в півтора рази всі відомі на сьогодні п'ятидюймові пристрої. З особливостей «заліза» книжки, хотілося б відзначити наявність вбудованого динаміка і мікрофону, які
можуть бути задіяні в різних додатках і рішеннях. Наприклад, для запису голосових повідомлень в органайзері.

У інтерфейсі «Азбука N516» використовується 18 кнопок, 4-х позиційний джойстик і «колесик-гойдалка», такий "достаток" органів управління дозволяє швидко знаходити потрібні книги і файли на «книжковій полиці», викликати потрібні додатки, меню, настроювати опції. Функції більшої частини кнопок можна настроювати, що дозволяє «підігнати» інтерфейс під себе. Не дивлячись на велику кількість кнопок, дизайн пристрою не виглядає переобтяженим, навпаки, всі органи управління мають «правильне» ергономічне положення і надають пристрою оригінальному зовнішньому вигляду. Книжку «Азбука N516» не сплутаєш з іншими електронними книгами. Слід зазначити висока якість самих кнопок, їх м'яка і практично безшумна спрацьовування, що ще раз підкреслює хороший клас пристрою. Корпус пристрою виконаний з якісного пластика, що забезпечує високі експлуатаційні якості, а саме: жорсткість, міцність, гарний естетичний вигляд, стійкість до механічних пошкоджень і стирання. Пластик не мазкий, на нім не залишаються сліди від пальців, легко очищається. У чорного і білого виконання книгу можна купити скрізь.

Але, напевно, найбільшою відмітною особливістю пристрою «Азбука N516» є його програмне забезпечення. Вірніше, принциповий підхід до нього. Все ПО є відкритим! Тобто, без обмеження надається право копіювати, модифікувати і поширювати дане програмне забезпечення. Є вільний доступ до початкових кодів операційної системи, драйверів і всіх програмних застосувань. Ми сподіваємося, що такий підхід до розповсюдження програмного забезпечення дозволить підвищити популярність пристрою, забезпечить швидкий розвиток можливостей електронної книги Азбука.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика