You are hereБлоґи / блоґ Матієшин Любов / Як правильно вибрати букрідер ( ebook reader )?

Як правильно вибрати букрідер ( ebook reader )?


By Матієшин Любов - Posted on 15 Січень 2014

Як вибрати якісний пристрій для читання електронних книг? Таке питання особливо часто задають бажаючі вперше придбати ebook. Тема дійсно важлива, тому розберемо її детально і грунтовно.

Перший і чи не найважливіший крок у виборі читалки - це чітко визначитися з такими питаннями, як:
а) навіщо вам потрібен ebook reader? (у подарунок другові / ворогові, для читання вузівських підручників, для читання художньої літератури);
б) як і де ви будете його використовувати? (у транспорті, вдома на дивані під торшером, в іншому місці);
в) що стосовно зору? ( є проблеми / поки немає проблем).
На основі цих (і подібних їм) питань ви формуєте власне уявлення про ідеальний для вас букрідер. Тобто перед тим, як податися в магазин, ви вже приблизно повинні уявляти, які параметри і технічні характеристики для вас пріоритетні. Власне, основний список цих критеріїв, на основі яких ми вибираємо букридер, такий:
• розмір екрану
• спосіб зарядки
• змінність акумуляторів
• розмір карти пам'яті
• підтримувані формати
• вологостійкість, надійність
• вага і розміри
• підсвічування
• параметри і якість екрану
• ціна
• додаткові функції начебто виходу в Інтернет, плеєра, ігор.
Передбачити все різноманіття можливих варіантів важко. Розберемо просто один приклад. Припустимо, ви хочете подарувати bookreader другу, який проводить багато часу у відрядженнях. Що для вас буде пріоритетом? Правильно, не дуже великі розміри пристрою, його надійність (мінімальна стійкість до ударів, пилу, вологи), хороший чохол в комплекті, можливість зарядки не тільки від ПК, а й від розетки, легка зміна акумуляторів, мала витрата енергії; ціна - залежно від того, як ви цінуєте друга. Загальний принцип зрозумілий, переходимо до другого кроку.
Крок другий. На що звертати увагу крім відповідності продуманим заздалегідь критеріям? Насамперед, на загальну зручність управління. Зрозуміло, вона для кожного індивідуальна, проте навіть купуючи книгу не для себе, варто як слід повозитися з кількома букрідерами, перегортаючи сторінки, тримаючи його в руках різним чином. В ідеалі пристрій повинен добре лягати в руку і натискання кнопок бути зручним. Це насправді досить важливий момент, особливо, якщо ви будете читати не від випадку до випадку, а по кілька годин поспіль. Цілком аналогічно протестуйте книгу на зручність для очей. Зверніть увагу на підтримування шрифтів і їх розміри. Ознайомтеся з гарантійними зобов'язаннями фірми, яка пропонує пристрій. Зрозуміло, що тут краще вибирати брендові моделі. Як правило , ebook reader хорошої компанії має і непоганий вбудований софт, який працюватиме без особливих проблем. Втім, питання відмінностей між продукцією компаній - це особлива розмова, про це ми поговоримо окремо. Уцілому і вся ця стаття - лише введення в досить складний, що має безліч нюансів вибору електронної читалки, процес.

Успішної покупки!

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика