You are hereЯк вибрати електронну книгу за дисплеєм?

Як вибрати електронну книгу за дисплеєм?


By Юля Каліцун - Posted on 18 Листопад 2013

Екран електронної книги - це мало не найголовніший елемент, тому до дисплею потрібно бути найбільш прискіпливими та уважними. Мінімальний розмір діагоналі - 5 дюймів, максимальний - 11.5 (фактично Ви триматимете пристрій з діагоналлю листа формату А4). Незалежно від розміру діагоналі, електронні книги можуть бути оснащені дисплеями на основі технології електронних чорнил E Ink або рідкокристалічними (LCD, TFT) дисплеями, схожі на ті, що використовуються в ноутбуках, смартфонах та ін.
Для здоров'я Ваших очей віддайте перевагу "електронному паперу". Електронна книга виконана за технологією E Ink імітує справжній папір та повністю нешкідлива для очей. Важливими аргументами "за" РК-екран будуть кольоровий дисплей та більша кількість функцій, що підтримуються, наприклад, перегляд відео та фото. Якщо Ви шукаєте електронну книгу не лише для читання, а для більш універсального використання, можливо Вам слід звернути увагу на планшети?

Вертаючись до розміру діагоналі, дозволю собі дати пораду: не варто гнатися за великими розмірами екрану. З одного боку великий дисплей дійсно зручний, вміщується більше тексту, треба менше скролити та гортати. Але давайте міркувати логічно. Навіщо Вам потрібна читалка? Для того, щоб читати. Де Ви зазвичай читаєте? В дорозі: в машині, в поїзді, в літаку, ​​в маршрутці по дорозі на роботу чи в університет. А ще Ви берете книжку з собою в подорож, в перукарню або в місця де знаєте що 100% будете стояти в черзі та довго чекати (наприклад в ЖРЕП :) Загалом не важливо куди Ви будете її брати. Ключове слово тут "брати". Електронна книга - це не статичний предмет, відповідно і розмір книжки повинен бути таким, щоб її можна було брати з собою куди завгодно, щоб легко вміщувалась в сумочку, в кишеню піджака чи куртки.

Шляхом нехитрих умовиводів приходимо до висновку, що представлені на ринку найпопулярніші розміри екранів у 5-7 дюймів є відмінним рішенням тим паче, що вага буде мінімальною: від 150 до 250 грам.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика