You are hereБлоґи / блоґ Матієшин Любов / Які моделі електронних книг дозволяють виділяти текст?

Які моделі електронних книг дозволяють виділяти текст?


By Матієшин Любов - Posted on 15 Січень 2014

Часто задають цікаві питання щодо функціоналу електронних книг. Наприклад, чи є електронні книги з функцією виділення тексту і збереження цих виділень і які моделі найкращі?
По-перше, потрібно відзначити, що практично у всіх букрідерах є можливість залишити закладку на потрібній сторінці. Так як екран у читалки відносно невеликий, то знайти на сторінці, для якої створена закладка потрібний текст досить просто.
По-друге, електронні книги, де реалізована функція саме виділення тексту, дійсно існують. Насамперед, це лінійка рідерів від компанії Sony (серія RPS). Також подібні можливості надають і інші виробники, наприклад, Onyx Boox. В оновленій версії програмного забезпечення для ebook Onyx Boox A60 (і, природно, Onyx Boox A60 pearl - досить гідна і недорога модель з сучасним екраном) є програми для читання, що дозволяють виділяти маркером ділянки тексту - при читанні форматів pdf, djvu, а також EPUB.
Таким чином, можна читати і позначати, маркувати практично будь-яку книгу: у перших двох форматах є безліч технічної та навчальної літератури, у другому - художньої (крім того, в epub легко сконвертовувати fb2.
Нарешті відзначимо, що є ще одна можливість. А саме - складні і досить дорогі букридери з TFT- дисплеєм. ТФТ – пристрої більше підходять для перегляду відеороликів і саме віднесення їх до пристроїв для читання електронних книг досить сумнівно (очі від LCD- екрану втомлюються таки більше, ніж від e – ink.
Так от. Складні TFT -пристрої, наприклад, такі моделі, як PocketBook IQ 701 або Archos 70b створюються під управлінням відкритої операційної системи Android. А це означає практично нескінченну розширюваність і збільшення функціоналу - над розробкою додатків трудяться тисячі незалежних програмістів. Так що проблеми з тим , щоб відзначити частину тексту тут бути не повинно.
Вдалого вибору!

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика