You are hereБлоґи / блоґ Матієшин Любов / Електронна книга Digma e601 : плюси і мінуси

Електронна книга Digma e601 : плюси і мінуси


By Матієшин Любов - Posted on 15 Січень 2014

Отже, перед вами огляд досить нової електронної книги Digma e601. Традиційно почнемо з технічних характеристик, зробимо в їх відношенні пару коментарів (порівняємо ДІГМА е601 з іншими пристроями для читання книг) і закінчимо відгуками користувачів (узагальненими думками, висловлюваннями щодо плюсів і мінусів моделі).
Що ж собою являє Digma e601 ?

Екран.
Традиційний e - ink, 16 градацій сірого, розміри - як у більшості інших е - буків: діагональ 6 дюймів, кількість пікселів - 600x800 .

Формати.
Їх цілком достатньо. Текстові: TXT, PDF, fb2, ePub, DjVu, RTF. Аудіо ( музичні): MP3 Графічні ( картинки) : JPEG, BMP, TIFF, GIF, PNG.
Необхідно відзначити також підтримку зіп-архівів: завдяки цьому економиться місце і зручніше працювати з книгою - в багатьох електронних бібліотеках файли фб2 запаковані в архіви.

Пам'ять.
Вбудована пам'ять знову-ж досить поширеного, можна сказати, класичного розміру - 2 гігабайти. Розширюється SD - картою об'ємом до 32 ГБ.

Акумулятор.
Підзаряджається як від комп'ютера, так і від мережі через адаптер. Відповідно до технічної документації, заряд тримає довго - 14 000 перегортань (порівняйте, наприклад, з Sony PRS- 350 Pocket Edition, чий невеликий екран споживає менше енергії, але витримує без "дозаправки" "всього" 10 000 перегортань (це теж дуже пристойно) .

Додаткові функції.
Тільки FM-радіо. Wi-Fi або 3G відсутні, немає і клавіатури або підсвічування.

Що в результаті?
У результаті, виходить, що Digma e601 - досить традиційний букрідер, без особливих наворотів, (якщо не брати до уваги вміння працювати з архівами). Судячи з характеристик (у першу чергу тривалості роботи) - непогана робоча машина.
Ціна приблизно в районі 5000 - 5400 - цілком відповідає функціям, хоча, приблизно те ж можна знайти і дешевше рублів на 500, наприклад, це Gmini MagicBook M61P (причому з pearl - екраном).

А що кажуть користувачі? Чи варто брати цю модель? Які у неї плюси і мінуси?
Плюси:
• зручний чохол і карта пам'яті в комплекті (ось і пояснення " зайвим" 500 рублям ) ;
• хороша збірка і дизайн;
• просте зручне меню, інтуїтивно зрозуміле навіть початківцю.
Мінуси:
• деколи проблеми з перегортанням;
• деякі формати і великі файли відкриваються з працею;
• екран непоганий , але сіруватий ;
• батарея працює менше заявлених 14 000 сторінок.
Вердикт: нормальний бюджетний варіант в хорошій комплектації, ймовірно, з невеликими огріхами в прошивці (усувається оновленням).
Як правильно підказують в коментарях, у цієї ДІГМА є також більш нова модифікація з екраном Pearl, тобто виготовлена за більш сучасною технологією. Що найдивніше, ціна практично на тому ж рівні зі старою моделлю - так що, якщо вирішили брати, шукайте модель з дисплеєм на основі нової технології.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика