You are hereЕлектронні книги витісняють своїх паперових попередників

Електронні книги витісняють своїх паперових попередників


Вибір користувачами книг електронних чи паперових – це вже залежить від смаків читачів. І ця конкуренція з кожним роком зростає.
Еволюція книг має довгу історію. На зміну глиняним табличкам приходили сувої папірусу та пергаменту, потім були паперові книги, тепер останніх витісняють їхні електронні відповідники. Фоліанти та повні зібрання творів тепер уміщаються в одному гігабайті. Утім працівники бібліотек говорять: у повній мірі електронні книжки не зможуть замінити друковані. І на це є низка причин.
Живу книжку нічого не замінить. І ви знаєте, люди, які приходять, які читають книжки, зокрема, і в нашому відділі, вони вважають, що цей запах, шелест сторінок книжних, його нічого не замінить.
Компанії-виробники ж стверджують про беззаперечні переваги електронних книжок. Це перш за все можливість швидкої і простої зміни гарнітури і кегля, читання книг при низькому рівні освітлення, завантаження новинок у світі літератури з відповідних сайтів.
Переваги електронної книги найбільше можна оцінити у подорожах. Цей пристрій здатен вмістити кілька десятків улюблених творів, при цьому займаючи зовсім мало місця у сумці. Книжок для читання більше ніж достатньо, головне, щоб вистачило заряду батареї.
На сьогоднішній день електронні книжки більш доступні у тому плані, що існують спеціальні сайти, де їх можна завантажити безкоштовно,до того ж,економія фінансів – очевидна.
Ті, хто вже встиг оцінити зручність електронної книги, говорять: тепер відмовитися від неї не зможуть ніколи.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика