You are hereБлоґи / блоґ Матієшин Любов / Огляд електронної книги Ritmix RBK -429

Огляд електронної книги Ritmix RBK -429


By Матієшин Любов - Posted on 15 Січень 2014

Ritmix RBK -429 - досить нова електронна книжка з TFT- екраном. Познайомимося з нею детальніше, розглянемо, її головні технічні характеристики, плюси і мінуси подібної конфігурації, розповімо про головні недоліки і переваги, які були виявлені різними користувачами.

Огляд технічних характеристик Рітмікс РБК-429
Вцілому, набір наявних функцій цілком типовий для дешевих і середніх за ціною lcd - рідерів. Заявлена підтримка основних текстових форматів (TXT, PalmDOC, PDF, fb2, ePub, RTF), а також форматів аудіо і відео (WMA , FLAC, WAV, OGG, AVI, MPG, RMVB, FLC, ASF, WMV, MP4). Екран - звичайний ЖК, 7 дюймів, сенсорний, з підсвічуванням. Вбудована пам'ять - 4 гігабайти (цілком стандартно для сучасних, хоча і дешевих пристроїв), розширюється картками MicroSD до 16 ГБ. В якості додаткових функцій - мікрофон, радіо (ФМ), диктофон; функції виходу в Інтернет немає. Досить невелика вага - 260 грам, в комплекті є чохол. 256 мегабайт оперативної пам'яті - стандарт.

Коротко про конфігурацію і ціну
Вцілому, заявлені характеристики за невелику ціну (зараз, будучи новинкою, Ritmix - RBK -429 коштує близько 3000 - 3700 рублів) виглядають досить апетитно. На виході виходить досить стандартний, без особливих наворотів гаджет, призначений в першу чергу грати роль "великого плеєра" в комплекті з читалкою тексту. Складно чекати від таких характеристик і дешевої ціни, наприклад, якісної підтримки ПДФ або широких можливостей з встановлення і використання стороннього вимогливого до ресурсів софта (наприклад, ігор). Якщо потрібно це - краще придбати щось на зразок PocketBook A10.

Відгуки користувачів
Переходимо, нарешті, до головного. Які відгуки дають покупці? Які реально думки висловлюються на практиці? Узагальнення досвіду різних людей - нижче.
Недоліки Ritmix RBK -429
• Замала оперативна пам'ять (дійсно так, особливо в порівнянні з топовими моделями);
• Складність точного налаштування сенсора, незручність заводських налаштувань;
• Погана підтримка ПДФ (не дивно, з малою оперативною пам'яттю);
• Глюки з відображенням деяких шрифтів.
Переваги Ritmix RBK -429
• Непогано відтворює відео, без великих гальмуваннь.
• Якісний, зручний і приємний корпус.
• Адекватна ціна.

Що в результаті?
Чи варто брати? Сказати складно, все залежить від ваших уподобань (чисто в плані смаку і емоцій), але, хоча б можна з упевненістю сказати, що Ritmix - RBK-429 - це цілком нормальний вибір серед інших недорогих читалок з РК- екраном.

Вдалого вибору!

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика