You are hereБлоґи / блоґ Матієшин Любов / Огляд PocketBook Touch - нового букрідера середньої цінової групи

Огляд PocketBook Touch - нового букрідера середньої цінової групи


By Матієшин Любов - Posted on 15 Січень 2014

Електронна книга PocketBook Touch. У чому її неоднозначність? У першу чергу - в тому, наскільки різні відгуки про неї дають люди. Картина настільки цікава, що доречно почати статтю саме з аналізу коментарів на її рахунок.

Відгуки про PocketBook Touch
Переваги і недоліки:
• Легкий, компактний, з хорошою збіркою і дизайном.
• Екран досить темний, сірий, хоча і заявлений pearl. Деякі користувачі навіть відзначають, що дисплей темніший, ніж на старих моделях тієї ж фірми, щоправда, досить сумнівно; ймовірно, тут справа в неправильному налаштуванні.
• Цілком працездатний тач-скрін.
• Можуть залишатися частини зображення з попередньої сторінки, потрібно включати режим регулярного очищення.
• Є передвстановлені словники, які працюють добре, без всяких нарікань.
• У комплекті йдуть тільки найнеобхідніші аксесуари, а саме тільки USB-кабель. Обкладинки або зарядного пристрою немає.
• Сторінки перегортаються досить спритно, без великих затримок.
• Абсолютно нефункціональний mp3-плеєр. Аудіокниги на ньому читати складно.
Як бачите, дійсно досить різні оцінки.

Найважливіші характеристики.
Розглянемо тепер технічні параметри і ціну даного рідера, щоб зробити остаточний висновок. Ціна порівняно невелика - близько 7 тисяч рублів, тобто це читалка середньої цінової групи, що не претендує на екстра-якість. Водночас, за ці гроші ми вже можемо вимагати функціональний домашній пристрій, просто "без наворотів".

Чим відрізняється начинка цього гаджета?
Заявлений e-ink pearl, сам екран шестидюймовий, стандартного розміру 600 на 800 точок. Сенсорний. Стандартна всеїдність - працює з усіма сучасними форматами, в тому числі DjVu, зазіпованний архівами та музичними mp3- файлами.
Є функція трансляції тексту в голос (зрозуміло, працює неідеально , але все-таки цікава штука). Досить потужний процесор - 800 мегагерц, очевидно, непогано справляється з ПДФ та DjVu. Ресурс роботи без підзарядки - 8000 перегортань. Не фантастичний результат, але в нього віриться (часом заявляють по 15 000 для букридерів, що кощтують 4000 рублів - ось це вже на межі фантастики ).Wi -Fi - підтримується. Вбудовані словники (одна з головних "фішок" покетбуків).

Що в результаті?
У підсумку отримуємо начебто цілком функціональний і сучасний пристрій. Єдине, відлякують відгуки про якість дисплея, найважливішої частини будь-якої читалки. Як варіант - збільшити на 1000 рублів бюджет і придбати ONYX BOOX i62M Pilgrim . Там екран набагато більш високої якості (судячи тільки з розширення).

Втім, вибирайте самі.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика