You are hereБлоґи / блоґ Матієшин Любов / Переваги букрідерів (електронних книг)

Переваги букрідерів (електронних книг)


By Матієшин Любов - Posted on 15 Січень 2014

А правда, чи так вже й великі переваги e - book? Адже за букрідер іноді доводиться викладати немаленьку суму грошей, та й інших недоліків, взагальному, вистарчає. Однак, на мій погляд, плюси електронних читалок переважують мінуси. Судіть самі.
Величезна кількість файлів, що поміститься навіть на середній карті пам'яті. Це означає, що ви вільно можете тримати на своїй читалці пристойну бібліотеку - мінімум десять тисяч книг. Вони завжди під рукою - як улюблені твори, так і, наприклад, шкільна програма на десять років вперед.
Перевага номер 1 пов'язана з іншим важливим плюсом: компактністю пристрою. Після того, як Ви купите букрідер, в квартирі стане просторіше - кілька полиць паперових книг благополучно розійдуться.

Додаткові функції.
Ними, звичайно, користуються нечасто, але іноді і органайзер, і плеєр, що відтворює аудіофайли та інші "прибамбаси" бувають корисні.
Зручність для зору: очі втомлюються значно менше , ніж при читанні з монітора. Крім того, тут на користь йде невеликий недолік екрану на основі електронного чорнила: сторінки в книзі перегораються з невеликою затримкою, що означає додаткове секундне розслаблення для очей. Зручність у навігації як по цілій бібліотеці, так і в окремій книзі. Різні моделі можуть надати різну навігацію, однак практично у всіх ебуках реалізована можливість залишати закладки та описи до них; пристрій автоматично запам'ятовує важливу інформацію, наприклад, про десяток останніх книг, про місце, на якому ви зупинилися і так далі. Ну а розсортувати файли по зручних папках взагалі ніхто не заважає. У будь-якому випадку при більш-менш розумній організації віртуальної бібліотеки на пошук потрібного файлу і місця в ньому йде не більше кількох хвилин.
Нарешті, підійдемо до одного з "хворих місць": ціна електронних читалок. Хорошу модель можна купити тисяч за 10 рублів (не дуже хорошу - дешевше, ексклюзивну, ясна річ, дорожче). Для книголюба, який читає хоча б пару книг на тиждень - це не гроші. Ось простий розрахунок: зараз рідкісна книга коштує дешевше 200 рублів - таким чином, щоб забезпечити інтелектуальні запити не найбільшого " ненажерливого" читця, потрібно 400 рублів на тиждень. Рахуємо: книга "відіб'ється" за півроку. Крім того, ebook часто купують на сім'ю, де у різних членів різні запити (тато любить детективи, мама - жіночі романи, син - фантастику). Тобто тут потрібно або викроювати з сімейного бюджету солідні суми, або тягнутися в бібліотеку.
Загалом, в такій ситуації покупка букрідера є актуальною!

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика