You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / PocketBook представляє новий легкий і компактний E Ink-рідер PocketBook 611 Basic

PocketBook представляє новий легкий і компактний E Ink-рідер PocketBook 611 Basic


By Ян Баховський - Posted on 21 Листопад 2013

Компанія PocketBook представляє новинку — компактний багатофункціональний пристрій для читання PocketBook 611 Basic за привабливою доступною ціною.
Всі умови для комфортного читання у стильному, простому дизайні — з цією моделлю ви отримуєте можливість читати улюблену літературу в будь-якому місці у зручний для вас час.
Назва моделі — Basic (з англ. — «базовий», «основний») — говорить про наявність у цьому пристрої всіх основних особливостей і найкращих якостей моделей PocketBook. Це багатофункціональне програмне забезпечення, безпечна для зору технологія E Ink, мультиформатність, швидкодія, надійність і простий доступ до якісного електронного контенту.
Нова модель чудово підійде тим, хто робить перші кроки в електронному читанні. Функціонал і принципи керування рідером будуть зрозумілі навіть недосвідченим користувачам. Завдяки пристрою PocketBook 611 Basic ви переконаєтеся, що електронне читання — доступне, зручне, захопливе і, головне, інтуїтивно просте.
PocketBook 611 Basic із 6-дюймовим екраном — найлегший пристрій у модельному ряді PocketBook. Рідер дуже зручно розміщується в руці. Розміри і розташування клавіш забезпечують легке і просте керування пристроєм.
Модель PocketBook 611 Basic оснащена модулем Wi-Fi, який дозволить регулярно і швидко поповнювати вашу бібліотеку. А поповнювати можна сміливо: для зберігання цінної для вас інформації пристрій підтримує карти пам'яті обсягом до 32 ГБ.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика