You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / PocketBook Pro 912 Education: електронна книга величезних розмірів

PocketBook Pro 912 Education: електронна книга величезних розмірів


By Julia Bekesh - Posted on 15 Січень 2014

Найбільший розділ ринку електронних книг займають «читалки» з екранами 5 і 6 дюймів. Це дуже легко пояснити: подібні пристрої дуже комфортні і зручні для транспортування. Але мова піде про нову електронну книгу з великим екраном: PocketBook Pro 912 Education оснащена 9,7-дюймовим екраном.
Наявність великого дисплея дозволяє зі зручністю переглядати web-сторінки, зображення та схеми. Крім того, обсяг звичайного тексту на такому екрані набагато вище: завдяки цьому можна не так часто перегортати сторінки. Новий пристрій від PocketBook може стати хорошим підручником або офісним рідером.
Зовнішній вигляд новинки бездоганний. Для продажу пропонується три варіанти кольору передньої пластикової панелі: темно-сіра, біла або срібляста. Задня кришка виготовлена з металу, що робить корпус більш міцним і одночасно привертає додаткову увагу. Габарити – 263 × 190 × 11 мм, вага – 584 грами. Електронну книгу з подібними параметрами утримати в одній руці досить проблематично. Збірка PocketBook Pro 912 Education здійснюється на тайваньських заводах Foxconn.
Центральна частина будь-якого рідера – екран. PocketBook Pro 912 Education оснащений індуктивним сенсорним 9,7-дюймовим дисплеєм, виконаним за технологією E-Ink VizPlex (третє покоління) з підтримкою 16-ти сірих градієнтів. Подібні характеристики дозволяють відображати не тільки текст, а й графічні елементи будь-якої складності. У екранної підкладки майже білий колір, контрастність і чіткість зображення не відрізняються від справжньої паперової книги. Екран не робить ніякого шкідливого впливу на зір і має гарну економічність. Тривалість активної автономної роботи близько двох тижнів (перегортання близько 7000 сторінок). Єдиний недолік PocketBook Pro 912 – керування екраном, яке здійснюється тільки за допомогою стилуса.
Оснащення PocketBook Pro 912 Education відповідає всім вимогам до пристроїв подібного класу: рідер оснащений процесором Samsung (тактова частота – 533 МГц) і оперативною пам’яттю на 256 Мб. Пристрій не «гальмує» при роботі: додатки, елементи меню та документи відкриваються майже миттєво. Підсвідомо від подібних пристроїв очікується робота в «неквапливому» режимі, однак PocketBook Pro 912 Education спростовує цей стереотип.
Електронна книга PocketBook Pro 912 Education оснащена набором необхідного програмного забезпечення, до якого увійшли: словники Abby Lingvo (можуть використовуватися як при читанні, так і окремо), браузер, RSS-клієнт, додаток для доступу в online-магазин BookLand.net (300000 книг на 59 мовах), ігри, калькулятор. Аудіоплеєр може працювати в режимі музичного супроводу, звук виводиться в навушники або на динаміки.
Підтримуються наступні формати:
Текст: FB2, FB2.ZIP, TXT, TXT.ZIP, PDF, PDF (ADOBE DRM), DJVU, DJV, IW44, IW4, RTF, RTF.ZIP, HTML, PRC, MOBI, CHM, EPUB, EPUB (ADOBE DRM ), DOC, DOCX, TCR;
Графіка: JPEG, BMP, PNG, TIFF;
Аудіо: МР3.
Вихід в мережу забезпечується бездротовими модулями Wi-Fi (для дому та громадських місць) і Bluetooth, який дозволяє використовувати мобільник як модем і обмінюватися контентом з аналогічними пристроями. Об’єм вбудованої пам’яті – 2 Гб + слот microSD.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика