You are hereForums / Цікавинки / Загальна інформація / Програми для читання електронних книг з екрану комп'ютера, планшета або мобільного телефону. Програми - читалки.

Програми для читання електронних книг з екрану комп'ютера, планшета або мобільного телефону. Програми - читалки.


By Oksana Ganets - Posted on 02 Листопад 2013

Програми для читання електронних книг
AlReader – зручна програма для читання електронних книг і різних текстів в повноекранному режимі. Підтримує безліч популярних форматів файлів, такі як: HTML , CHM , TXT , RTF, PDB / PRC, DOC, DOCX, ODT, SXW, ABW та інші. Основні можливості програми AlReader:
- профайли «День» / «Ніч» (в профайл входять настройки шрифту тексту: розмір, згладжування, колір: фону, тексту і рядка стану) - до 8-ми профілів;
- читання HTML, RTF, FB2, DOC, DOCX, ODT, SXW, ABW, ZABW, RB, TCR - підтримка .
Cool Reader – це зручна програма для читання електронних книг. Незамінна для тих, кому доводиться читати великий обсяг тексту з екрана. У вас втомлюються очі від читання в MS Word, Notepad, FAR? Скористайтеся CoolReader. Оптимізовано для читання художньої літератури: розуміє формат більшості книг, завантажених з сайтів електронних бібліотек. Розпізнає межі абзацу, заголовки, цитати з використанням елементів AI. Підтримує розпакування книг з архівів ZIP, RAR, ARJ, HA, LZH. Читає формати html, rtf , doc (MS Word), txt, fb2(FictionBook).
FBReader – вільна читалка електронних книг в різних форматах в середовищі ОС Linux. Підтримує більшість поширених форматів електронних книг: ePub, FB2, PalmDoc, zTXT, TCR, TXT. Заявлена підтримка HTML, CHM і RTF, але при читанні книг в цих форматах не відображаються таблиці. Формати PDF і DjVu не підтримуються. FBReader вміє відкривати файли книг усередині архівів форматів ZIP , tar , gzip і bzip2.
Foliant – додаток працює на сучасних телефонах і смартфонах з підтримкою Java. Його основними функціями є організація Вашої колекції книг і зручне їх читання. Програма реалізована на платформі J2ME, специфікація MIDP 2.0. Основні можливості: підтримка форматів TXT і FB2, повноцінна бібліотека, групування за автором, жанрами та іншими параметрам, пошук.
Haali Reader 2 – чудова безкоштовна "читалка". Тут є інтегрований словник, можливість розвороту екрану, настройки кольору і розміру шрифту, кольору фону, перенастроювання клавіш управління. Розуміє формати XML (з картинками) і звичайний TXT. Вбудована підтримка шрифтів Clear Type (у Windows CE 3.0 і вище. Англо - російський словник, програму для створення власних словників та вихідні коди самої читалки Haali Reader 2 можна скачати окремо безкоштовно.
Book Reader – це програма, що дозволяє читати книги на БУДЬ-ЯКОМУ сучасному мобільному телефоні (з Java).
Програма для конвертації файлів DOC в FB2 - doc2fb - Маленька програмка для автоматичної конвертації файлів. Doc, Rtf і Txt у формат для читалок на КПК fb2.
ZXReader – Відмінна програма - читалка для смартфонів Nokia на платформі Symbian 9.2, 9.3, 9.4. Підтримувані формати файлів для читання: TXT, FB2, RTF, DOCX, ZIP (містить TXT, RTF або FB2). ZXReader володіє приємним інтерфейсом, має гнучку систему налаштувань функціональних можливостей програми.
ICE Book Reader Professional – потужна, безкоштовна для російськомовних користувачів, програма для читання текстів (читалка). Серед достоїнств ICE Book Reader - безліч підтримуваних форматів тексту, просунута система управління колекцією книг, можливість переведення тексту в аудіо і відео файли. Читалка ICE Book Reader автоматично визначає і встановлює швидкість скролінгу або перегортання.
ReadManiac – програма, призначена для читання електронних книг на мобільних телефонах з підтримкою Java. Реалізована у вигляді майстра, що запускається на комп'ютері з операційною системою Windows, який у декілька етапів перетворює текстовий файл в Java - мідлетдля установки в мобільний телефон. Для телефонів з доступом до файлової системи можливо також одноразове створення мидлета, який потім зможе відкривати файли книг з пам'яті телефону.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика