You are hereВолодарі електронних пристроїв

Володарі електронних пристроїв


By Bogdan And - Posted on 18 Листопад 2013

Американська газета USA TODAY і сайт Bookish, що допомагає користувачам шукати і купувати книги, опублікували результати соціологічного опитування, проведеного серед американців віком від 18 років і старше.

Дані опитування показали, що за два останні роки відсоток респондентів, що мають планшети або е-рідери, виріс більш, ніж у два рази: з 18% до 40%. Серед осіб у віці від 18 до 39 років власниками цифрових пристроїв є 46% респондентів. Найбільш популярні е-рідери і планшети серед випускників коледжів (вони є у 60% опитаних) і тих громадян, чий сімейний річний дохід складає як мінімум $ 75 тисяч.

Важливим результатом опитування є дані про те, що 35% власників планшетів та е-рідерів стали читати більше (41% володарів е-рідерів і 29% планшетів): респонденти, що мають електронні пристрої, читають у середньому 18 книжок на рік, а прихильники друкованих видань - 11 книг.

Опитування показало також, що багато респондентів читають книги, щоб дізнатися щось нове (72%) або, щоб розважитися (64%). Для 19% учасників опитування важливо обговорювати з іншими читачами прочитані книги. Більше половини респондентів (51%) стверджують, що читати більше їм не дозволяє дефіцит часу.

23% опитаних власників планшетів або е-рідерів читають наукову фантастику або фентезі, детективи і трилери читають 16% учасників опитування, любовні романи 14% і документальну прозу 14% респондентів.

Відповідаючи на запитання, що пробуджує в них інтерес до певної книзі, 57% респондентів заявили, що важливим фактором є їх власну думку про попередніх книгах автора. Для 43% опитаних важливі думки родичів або друзів, для 17% респондентів - рецензії професійних критиків та інших письменників, для 16% учасників опитування важлива обкладинка книги.

Серед опитаних власників планшетів та е-рідерів виявилося дуже багато (50%) онлайн-коментаторів.

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика