You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / PDA-читалки / Закрита електронна книга. Огляд Amazon Kindle Fire HD 7

Закрита електронна книга. Огляд Amazon Kindle Fire HD 7


By Julia Bekesh - Posted on 15 Січень 2014

Зовнішній вигляд
Візуально Kindle Fire HD особливо не виділяється із загальної маси Android-планшетів. Це звичний моноблок чорного кольору з закругленими кутами. Мабуть, основна відмінність від інших – чорна матова смужка на задній панелі. Основний матеріал задньої панелі – оксамитовий пластик soft-touch, що проходить уздовж всіх бічних граней смуга зроблена зі звичайного пластику. Важить планшет трохи більше, ніж очікується від пристроїв таких розмірів.
Над дисплеєм знаходиться фронтальна камера для Skype, тилової ж не передбачено.
Ліва грань позбавлена елементів, а на праву дизайнер помістив клавіші гучності, клавішу живлення і аудіороз'єм 3,5 мм. Всі кнопки не виступають над поверхнею корпусу, і, хоча натискаються легко, знайти їх на дотик досить важко.
На нижню грань винесені роз'єми micro-USB & micro-HDMI. На верхню – лише отвір мікрофона.
Екран
Дисплей Kindle Fire HD заслуговує усіляких похвал: кольори соковиті, яскравість із запасом. За якістю картинки він наближається до екрану нового iPad, але все ж злегка не дотягує до нього.
Кути огляду близькі до 180 градусів, зображення лише злегка темніє при горизонтальному відхиленні. Але, оформивши інтерфейс в сіро-чорних тонах, Amazon спочатку виставив дисплей в невигідному світлі, адже так помітніше засвічування та інші дефекти.
Сенсор ємнісний, підтримує до 10 одночасних дотиків.
Софт
Kindle Fire HD працює на Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Локскрін кожен раз показує анонси нових книг і фільмів, але інколи трапляється і реклама ультрабуків і навіть послуг зв'язку.
Навіть коли абсолютно нічого не відбувається, зона повідомлень залишається корисною, туди винесені ярлики для найбільш часто використовуваних настройок: блокування орієнтації, гучності і яскравості.
Логіка основного меню або робочого столу спірна: зверху знаходиться горизонтальний список розділів, нижче – карусель найсвіжіших матеріалів поточного розділу, а зовсім внизу – розділ «Подивіться також».
У кожному розділі контент розділений на дві частини: хмарну і локальну. Адже ви можете купити стільки фільмів і музики, що вся ваша медіатека просто не поміститься в пам'ять пристрою. Те, за що ви вже заплатили, потрапляє до першого списку і копіюється в другій по мірі необхідності.
Магазин додатків досить зручний. Є поділ на платні і безкоштовні програми, на ігри і все інше. За вашим попередніми покупкам система намагається підібрати що-небудь з нового. Аудиторія у магазину, набагато менш, ніж у App Store і Google Play.
"Рідна" програма для читання дуже проста і витончена. Мінімум налаштувань: розмір шрифту, колір фону, поля і шрифт. Можна робити нотатки, розставляти закладки, виділяти фрагменти кольором і шукати по тексту книги. Є також синтезатор мови. Пристрій працює від незнімної батареї ємністю 4400 мАг.
І ще одна цікава річ: Amazon виділяє кожному користувачеві Kindle Fire HD спеціальну адресу електронної пошти, на яку можна надсилати документи.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика