SunRav Book Office 1.30


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
SunRav Book Office 1.30

SunRav Book Office являє собою пакет із двох самостійних додатків: Book Editor служить для створення електронних книг і підручників (файли у форматі *.srb), а Book Reader дозволяє їх читати.
SunRav Book Editor
Електронна книга може бути створена з будь-якого текстового документа або з набору файлів форматів HTML, RTF, DOC, TXT і CHM. Якщо при імпорті в Book Editor зазначений набір файлів, кожний з них буде вставлений у книгу як окрема глава. Надалі користувач може за своїм розсудом вишиковувати ієрархію глав, розділів і підрозділів, глибина вкладення при цьому не обмежена.
Фрагменти тексту електронної книги можуть бути піддані всіляким методам форматування: виділені напівжирним або курсивним накресленням, підкреслені, переведені в підрядковий або надрядковий індекс і так далі. Окремі абзаци можуть бути відформатовані так само, як і в MS Word: доступні настроювання кольору тла, границь, різне вирівнювання, відступи, міжрядковий інтервал і т.п. Користувач може визначити довільний набір властивостей тексту, зберегти його як стиль, і надалі застосовувати до будь-якого виділеного фрагмента тексту.
У текст можуть бути вставлені маркіровані й нумеровані списки, зображення, гіперпосилання, таблиці, а також різні елементи Windows-Інтерфейсу: кнопки, що випадають списки, текстові поля й так далі. Крім того, у книгу можна вставляти посилання на тести, створені за допомогою tTester. У цьому випадку книга стає справжнім підручником, після прочитання кожної глави якого учневі пропонується пройти відповідний тест.
Кілька книг можуть бути об'єднані в одну, при цьому в текст можна додавати внутрішні гіперпосилання на різні глави й розділи книги. Всього наявного глави й розділи представлені у вигляді деревоподібної структури в лівій частині вікна редактори. Це допомагає швидко переміщатися по вмісту книги.
У процесі створення книги користувач може перевіряти текст на наявність граматичних помилок і створювати набір ключових слів для кожної глави. Ключові слова допоможуть швидко знаходити потрібний розділ книги при її читанні в програмі SunRav Book Reader.
Будь-яка книга може бути захищена паролем, як від зміни вмісту, так і від прочитання стороннім. Книга може бути збережена не тільки у власному форматі *.srb, але й у вигляді набору HTML-Файлів, файлу RTF (універсальний формат зберігання форматованого тексту) або CHM (файл довідкової системи, допомоги).
SunRav Book Reader
Ця програма дозволяє читати текстові документи форматів TXT, RTF, HTML, DOC і деяких інших. У тому числі, зрозуміло, книг, створених у програмі SunRav Book Editor.
У додаток убудована функція авто прокрутки. Користувач набудовує швидкість, з якої текст буде переміщатися по екрані (подібно фінальним титрам у кінофільмі), і може переглядати книгу, не доторкаючись до миші або клавіатури. Доступно й озвучування тексту за допомогою встановлених на комп'ютері систем читання, Text-to-speech engine.
Можливий перегляд книги як у повноекраному режимі, без меню й панелей керування, так і з відображенням деревоподібної структури змісту. Користувач за своїм розсудом збільшує або зменшує розмір шрифту, що допомагає зберегти зір при читанні безлічі інформації з екрана.
Для зручності переміщення по книзі в програму убудована система закладок. Якщо книга створювалася в програмі SunRav Book Editor і в ній утримується набір ключових слів, то користувач може шукати потрібну інформацію із ключових слів. Крім того, можливі повнотекстовий пошук і печатка всієї книги на принтері.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика