Говорилка 1.4.6


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
Говорилка 1.4.6

Як видно з назви програми, вона призначена для читання в голос текстових файлів. Використовуючи один із установлених на комп'ютері голосових движків (Text-To-Speech Engines), "Говорилка" здатна прочитати файли форматів TXT, DOC, RTF і HTML. Розмір файлів для читання практично не обмежений, залежить тільки від системних ресурсів комп'ютера. При відтворенні "Говорилка" подає текст у вікні й підсвічує поточну позицію читання. При виході із програми запам'ятовується поточне положення курсору, так що при наступному запуску програма відновить читання з того місця, на якому воно було перервано.
У процесі прослуховування користувач може міняти "голос" і управляти його параметрами: швидкістю вимови, тембром і гучністю.
Крім вимови вголос програма підтримує ще й функцію збереження тексту у вигляді MP 3-файли, з якістю запису (bitrate), заданим користувачем. Запис у файл виробляється в прискореному режимі (до сторазового прискорення запису в порівнянні зі швидкістю наступного відтворення).
Дуже важливо те, що "Говорилка" підтримує роботу зі словниками вимови. Справа в тому, що жодна програма для озвучення тексту не не здатна бездоганно відтворювати текст: ставляться неправильні наголоси, ігноруються деякі символи (наприклад, @ в адресах e-mail) і так далі. Словник вимов допомагає виправити цю ситуацію. Досить на неправильно вимовленому слові або фрагменті клацнути правою кнопкою миші й у поле Читати діалогового вікна і вказати правильний варіант вимови. Замість скорочення або спеціального символу прописати повний варіант вимови. Наприклад, так далі замість т.д., собака замість @.
Для переносу наголосу в слові можна вставити дві голосні букви. Наприклад, оока замість ока. У тому ж діалоговому вікні є кнопка Проба, що дозволяє відразу ж прослухати новий варіант вимови.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика