You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Планшетні читалки / Планшетник Apple iPad: часті запитання.

Планшетник Apple iPad: часті запитання.


By admin - Posted on 14 Березень 2010


Перш за все: Який розмір має Apple iPad?
Екран iPad пропонує максимальне розширення 1024x768 пікселів і має діагональ в 9,7 "(246,4 мм), 146 мм в ширину і 196,8 мм у довжину. З урахуванням майже 22-х міліметрової рамки екрана (з невеликою потовщенням знизу під кнопку Home), розміри iPad в цілому становлять 189,7 мм завширшки та 242,8 мм у довжину.
Загальна вага моделі, що має лише Wi-Fi, становить 680,4 Гр, тоді як модель з 3G важить вже 725,8 Гр.
Які апаратні можливості пропонує iPad?
Багато апаратних можливостей iPad ідентичні з Apple iPod Touch, включаючи Wi-Fi, Bluetooth 2.1, стерео аудіо-вихід (роз’єм для навушників), вбудований спікер, інтегрований літієво-іонний акумулятор і NAND-флеш пам'ять. Також в iPad увійшов акселерометр і датчик освітлення.
Набір iPad Camera Connection Kit дозволить користувачам планшетного гаджета імпортувати на нього зображення та відео з SD-карт, а аксесуар зарядки при роботі в поєднанні з фото-додатком у режимі монтажу перетворить iPad в електронну фото-рамку.
Що ще мені може знадобитися для використання iPad?
Незважаючи на те, що в більшості випадків iPad можна використовувати без комп'ютера, для початкового налаштування планшетного гаджета комп'ютер (з Apple iTunes 9.0 або пізнішої версією програми) все-таки знадобиться. Вимоги до комп'ютера для iTunes 9.0 можна знайти на сайті Apple.
Якщо ви плануєте використовувати iPad будинку для серфінгу в Інтернеті і у вас не 3G модель, то вам варто переконатися в наявності у вашому домі бездротової мережі.
Блок живлення входить у комплект всіх iPad, однак користувачам варто розглянути питання купівлі зарядного пристрою, якщо, звичайно, вони хочуть використовувати свій iPad в якості фото-рамки. У той же час користувачам, що бажають використовувати iPad для роботи з текстами, варто розглянути можливість придбання сумісної бездротової Bluetooth-клавіатури.
Чого в iPad не вистачає? Чи немає в планшетника чого-небудь, що я можу знайти в інших схожих продуктах?
При порівнянні, наприклад, зі смартфонами класу hign-end, варто розуміти, що iPad не призначений для голосових дзвінків і для набору текстових повідомлень (хоча існують програми, які дозволяють обійти це обмеження). Що ще більш важливо, iPad не містить у собі вбудованої камери для зйомки фотографій або відео.
При порівнянні з low-end лептопами і нетбуками, можна помітити, що iPad не може працювати з загальними повноцінними додатками (на зразок Microsoft Word), як і не може одночасно працювати з безліччю додатків. Звичайні порти введення / виводу, на зразок USB, SD, VGA і LAN у iPad також відсутні (хоча деякі адаптери можуть підправити ситуацію).
Критики часто відзначають, що iPad не підтримує Adobe Flash, що потрібно для перегляду контенту на багатьох популярних веб-сайтах. Також багато людей відзначають у iPad недолік вбудованої клавіатури або відеовиходу з високою роздільною здатністю.
І, нарешті, в порівнянні зі спеціальними пристроями для читання електронних книг ( на зразок Amazon Kindle і Barnes & Noble Nook), глянець і підсвічування LCD-дисплея iPad, імовірно, будуть більш втомлювати очі, ніж пасивно підсвічені, не глянсові екрани e-ink.
Де й коли я зможу купити iPad? І у скільки він мені обійдеться?
Існує дві версії iPad. Днями компанія Apple анонсувала, що Wi-Fi-версія iPad з'явиться в американському продажу вже 3-го квітня, тоді як версія з Wi-Fi і 3G повинна буде з'явитися пізніше в цьому ж місяці. Наприкінці квітня обидві версії iPad також повинні надійти до магазинів Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Іспанії, Швейцарії і Великобританії.
Ціна iPad залежить від потреби в 3G і від об'єму вбудованого накопичувача. Так ціна Wi-Fi-версії iPad починається з $ 499 для 16GB пам'яті, з $ 599 для 32GB і з $ 699 для 64GB. У той же час Wi-Fi 3G-видання iPad будуть коштувати вже $ 629, $ 729 і $ 829 для 16GB, 32GB і 64GB відповідно.
Попередні замовлення на всі версії iPad можна розміщувати вже з 12-го березня. При цьому покупці можуть замовити собі доставку прямо з Apple.com або ж зарезервувати собі Wi-Fi-версію гаджета в найближчому магазині Apple. До речі кажучи, компанія Apple заявила, що iPad буде доступний і через Best Buy, хоча і не розповіла, коли це буде зроблено.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика