You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Електронна книжка LBook eReader V3

Електронна книжка LBook eReader V3


By admin - Posted on 01 Жовтень 2009

Дана модель е-рідера виготовлена із якісного пластика чорно-сірого кольору типу «металік». Приємною особливістю цього пластика є те, що він не слизький, причому в буквальному розумінні. У ньому відчувається деяка прогумованість і він не ковзає навіть по склі.
Текст на екрані чудово читається в тих умовах, коли можна читати паперову книгу. Якість і білизна нового екрану дозволяє комфортніше читати навіть в умовах з недостатнім освітленням. Зрозуміло, оскільки в електронній книзі немає ніякого підсвічування (з технологічних причин), читати зовсім без зовнішнього освітлення не вийде. Жорстка обкладинка в моделі V3 відсутня, книга виконана у вигляді єдиного блоку без рухомих частин.
Е-читалка повністю русифікована. Всього доступні наступні мови інтерфейсу : російська, англійська, українська, французька, іспанська, німецька, болгарська, турецька, китайська, японська. еРідер може працювати без сім-карти, яка була обов'язкова в моделі V8, але без неї ви не зможете відкривати захищені файли. Читалка може відображати тексти в форматах txt, fb2 (xml), pdf, doc, html без конвертації. Інтерфейс книжкової полиці – початковий. Він відображається на екрані завжди, коли пристрій включений, але сам файл книги ще не відкритий.
Pdf-файлы формату А4 відображаються на невеликому екрані книги, звичайно ж, не так добре, як на екрані великого монітора. Проте, можливість вписування тексту в екран за рахунок обрізання зайвих полів, а також функція автоматичного повороту і збільшення зображення дозволяє людям з нормальним зором при необхідності читати документи в цьому форматі на екрані книги( зазвичай конвертувати ці файли не потрібно). Але за відсутності в такому pdf вбудованих шрифтів файл може відображатися некоректно, також підтримується робота з багаторівневим змістом pdf.
Поліпшення програмного забезпечення дало можливість використовувати книгу ще активніше і швидше. Вдосконалений світлий дисплей поза сумнівом приємніший, ніж у його попередника.
У коробці додатково поставляється елегантний ліхтарик на автономному живленні, що дає можливість читати в будь-яких умовах.
На відміну від попередньої моделі е-рідера, доступ до отвору для перезавантаження е-книги здійснюється без відкриття кришки акумуляторного відсіку, сам відсік акумулятора закривається за допомогою дрібного гвинтика.
Нова версія пристрою для читання lBook eReader V3 є реальним вирішенням актуальної для багатьох проблеми зберігання величезної кількості паперових книг. Можливість носити з собою десятки і сотні книг, записаних на карту, дозволяє читати декілька книг одночасно відповідно до настрою. Мінімальне енергоспоживання книги дозволяє узяти її у відпустку і виїхати далеко від цивілізації і, відповідно, розеток. І взагалі знімає проблему необхідності пам'ятати про те, що це електроприлад, який потребує зарядки. Модель V3 виглядає цілком стильно, стала витонченішою і акуратнішою. Вона може стати прекрасним подарунком, як самому собі, так і друзям або близьким. Вага пристрою(240грамм) і зменшений корпус робить носіння його з собою абсолютно необтяжливим. Відкрите програмне забезпечення книги робить можливим написання власних додатків як для звичайних читачів художньої літератури, так і для різних корпоративних потреб.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика