You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / eTrick v1.05 - пристрій з механізмом контролю піратства

eTrick v1.05 - пристрій з механізмом контролю піратства


By admin - Posted on 06 Квітень 2010

Незвичайна широкоформатна читалка е-книг з'явилася на полицях магазинів з 1 квітня 2010 року. Молода російсько-бельгійська компанія eTrick випустила пристрій, який має зайняти нішу, де до цих пір знаходилася тільки Sony.
Нестандартний широкоформатний дисплей E-Ink розміром 8.2" був замовлений у компанії PVI раніше, ніж це зробила Sony для свого Reader PRS-900, але готовий пристрій eTrick з'явиться тільки зараз. Ця затримка добре вплинула на якість дисплею. eTrick v1.05 має сенсорний екран, який за якістю змагається з безсенсорними моделями, але при цьому абсолютно не має бліків!
Компанія eTrick вирішила зробити першу модель в світі, де не потрібно використовувати великий палець руки для перегортання сторінок. Для цього інженери компанії написали великий червоний попереджувальний напис по діагоналі на всіх сторінках «Інструкції eTrick».
Обмежена серія eTrick v1.05 для читачів крайньої Півночі виконана з чорного незамерзаючого пластику для полегшення пошуку пристрою на снігу, якщо він випаде з саней під час руху упряжки :)
Також, добавлена аналогова голосова функція «Що-Бачу-Те-Читаю» російською мовою, аналогічна «Text-To-Speach» в пристроях Amazon Kindle.
Модель пристрою сірого кольору не буде доступним тільки для центрального та південного регіонів Росії. Ця модель не буде поставлятися офіційно, тільки в якості сірих поставок з Бельгії. Білий рідер eTrick v1.05 порадує одночасно читачів не тільки Росії, але й України. Тільки в цій кольоровій гамі поставляється обкладинка зі спеціальною кишенькою «для заначки» ;) за рекомендацією групи розробників пристрою.
Ще одна родзинка в комплектації пристрою eTrick - електронний «російсько-український словник» з фразами і мовними зворотами на двох мовах.
Пристрій підтримує книги у форматі FB2 і візуально "вередує" при відкритті ePub. Патентований механізм контролю піратства «Not-Pay-Librusec» не дозволяє відкривати незаконно скачані книги, а бездротова функція WiFi намагається повернути книги власникам авторських прав. :)

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика