You are hereForums / Цікавинки / Новини / Новий тип дисплеїв для електронних книг QR-LPD (Quick Response Liquid Power Display)

Новий тип дисплеїв для електронних книг QR-LPD (Quick Response Liquid Power Display)


By admin - Posted on 11 Травень 2010


В Токіо на спеціалізованій промисловій виставці компанією Bridgestone був представлений новий дисплей QR-LPD (Quick Response Liquid Power Display), що володіє цілим рядом відмінностей, які вигідно виділяють його на тлі продукції фірм конкурентів. Пристрій складається із дуже тонкого і гнучкого пластику і набагато кращий за дисплеї, що мають кремнієві чіпи і скляну підкладку. Цей е-папір має надзвичайно малу вагу і досить великі кути огляду.
На сьогоднішній день єдиним недоліком електронного паперу QR-LPD від Bridgestone є монохромність. Однак компанія веде активну роботу і в цьому напрямку. Концепт нового кольорового дисплея був також продемонстрований на виставці.
Як заявляють представники Bridgestone, випуск комерційних продуктів на базі Quick Response Liquid Power Display буде розпочато найближчим часом, перші випущені пристрої будуть володіти екранами з невеликою діагоналлю. Про дату виходу нових пристроїв і про те, якою буде їхня орієнтовна ціна і технічні характеристики поки нічого невідомо.
Будь-яка конкуренція на ринку дисплеїв вигідна споживачам. Давно вже не було чогось новенького в серійному виробництві, але, на жаль, було дуже багато прототипів, які так і не зуміли подолати шлях від виставкових зразків-прототипів до серійного випуску.
А вже гнучкі дисплеї, які зменшать проблему "роздавлених" скляних екранів, очікуються і покупцями та виробниками давно і з нетерпінням. Щоправда, всім хочеться, щоб якість і розмір екрану були вищими, а ціна і енергоспоживання - нижчими ... Але для цього й існує конкуренція ...

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика