You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Порівняння електронної книжки Sony Reader PRS-300 Pocket Edition з іншими пристроями

Порівняння електронної книжки Sony Reader PRS-300 Pocket Edition з іншими пристроями


By admin - Posted on 01 Жовтень 2009

Відеоогляд електронної книжки Sony Reader PRS-300 Pocket Edition:

Головна відмінність цього е-рідера від інших Sony – це розмір. У читалок Sony PRS-500, PRS-505 и PRS-700 – шестидюймовий екран. У цій моделі – п’ятидюймовий. Також у PRS-300 відсутній сенсорний екран. Зверху кришка і кнопки алюмінієві, а задня кришка – пластикова. Алюміній, з однієї сторони, добрий тому, що захищає пристрій, а з іншої, робить рідер важчим. Для порівняння:е-книга PRS-505, який користувачі називають важким, його вага 220грамів, а А PRS-300 - 220грамів! Практично те саме!! Тому, пристрій не подобається через значну вагу. Доводиться тримати його обома руками або постійно міняти руку через втому. Крім того, потрібно зауважити, що задня кришка читалки PRS-300 значно краща, ніж у PRS-500 і 700. Вона зроблена із спеціального пластику, на якому пальці не ковзаються – тримати рідер у руці досить зручно. Порівнюючи з е-Буком PRS-505 навіть на фотографії видно, що у PRS-300 папір біліший.
Щодо кнопок та роз’єму: У PRS-300 для гортання є лише один джойстик по центру внизу. Причому здоровенного розміру. Хоча, гортати цим джойстиком сторінки не дуже зручно. Софт у PRS-300 не подобається користувачам – занадто простий. Навіть у Lbook V3 програмне забезпечення краще, ніж у Sony. Ще один недолік – пристрій не підтримує кирилицю. Також, мінусом є те, що не підтримується карта пам’яті.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика