You are hereForums / Цікавинки / Історія / 1997: Цифровий друк

1997: Цифровий друк


No replies
admin
Offline
Joined: 09/17/2009
1997: Цифровий друк

Цифровий друк став основним у 1997 році. Це був новий крок до змін, яких з 1970-х років зазнав традиційний друк. Традиційна видавнича справа вперше була порушена новими машинами фотокомпозиціі, дешевшими по ціні. Опрацювання текстів і зображень почало передаватись цехам книговидавництв, заснованих на базі електронних видавничих систем, та студіям графічного мистецтва. Витрати на друк зменшились завдяки електронним видавничим системам, копіювальним машинам, кольоровим ксероксам і цифровому друкарському обладнанню. Оцифровка також прискорила процес публікації. Редактори, дизайнери та інші співробітники могли працювати одночасно над однією і тією ж книгою. Для освітніх, академічних та наукових публікацій, видавництво онлайн стало дешевшим рішенням, ніж друк книг, з можливістю регулярного оновлення, щоб включити найактуальнішу інформацію.
З 1970 року традиційна галузь видавничої справи різко змінилася. Друкарська робота,яка раніше виконувалась в цехах додрукарської підготовки, вперше була виконана на нових машин фотокомпозіціі. Обробку текстів та зображень почали передавати рекламним і графічним установам. Витрати на друк зменшились завдяки електронним видавничим системам, копіювальним машинам, кольоровим ксероксам і цифровому друкарському обладнанню.
У 1997 році обробка текстів і зображень була запропонована за нижчою ціною цехами електронних видавничих систем та студіями графічного мистецтва. Оцифровка прискорила процес публікації. Редактори, дизайнери та інші співробітники могли працювати одночасно над однією і тією ж книгою. Оцифровка також відкрила шлях онлайн публікаціям освітнього і наукового характеру, для яких це було набагато кращим рішенням, ніж книгодрукарство, оскільки тепер вони могли регулярно оновлюватись. Деякі університети почали розміщувати в інтернеті свої книги, відібрані у великій базі даних розділи та статті з коментарями професорів. На семінар можна було роздрукувати необхідну статтю за допомогою принтера. Електронне видавництво дозволило деяким академічним видавцям продовжувати вести бізнес з меншими витратами і швидшим доступом. Таким чином, малі видавництва продовжували видавати спеціалізовану літературу, та з роками друк невеликої кількості сторінок для них ставав все важчим і важчим у зв'язку з фінансовими причинами. Ці книги тепер можна регулярно оновлювати і їхні читачі можуть скористатися тепер останньою версією. Читачам вже не потрібно чекати на нові друковані видання, видавництво яких часто відкладалось або й скасовувалось через комерційні причини.
Електронне та традиційне видавництво почало доповнювати один одного. Межі між двома їхніми основами - електронною та паперовою - зникли. Більшість нещодавно надрукованих засобів масової інформації вже з’явились завдяки електронній версії, в текстовому редакторі, електронній таблиці або базі даних. Все більше і більше документів ставали лише електронними. І все більше і більше книг були відскановані для того, щоб долучити їх у цифрові магазини і бібліотеки. Наприкінці 1990-х років не було достовірних статистичних даних, які б довели, що широкомасштабне використання комп'ютерів і електронних документів заощадило папір і зберегло хоча б трохи дерев, як хотілося б усім тим, хто дбає про охорону природи. Ми все ще в перехідному періоді. Багато людей, як і раніше, потребують друковану версію для легшого читання, для того, щоб відстежити документ у випадку, якщо електронний файл був якимось чином видалений або для того, щоб мати паперове підтвердження документації та архівів.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика