You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Електронна книга Lbook eReader V5

Електронна книга Lbook eReader V5


By admin - Posted on 01 Жовтень 2009


Електронна книга Lbook eReader V5 – це нова модель від українського виробника приладів для читання книг. Грубо кажучи - це зменшена модель Lbook™ eReader V3, з чудовим програмним забезпеченням, приємним корпусом та продуманою ергономікою.
Читалка із п’яти дюймовим чорно-білим екраном (800×600 точок та 8 градацій сірого) нового покоління, вага якого разом із батареєю всього лиш 160грам. На боковій панелі з права з’явилося коліщатко для гортання тексту, а кнопки і меню залишилися незмінними. Виготовляються лише білого та сірого кольорів. Читає електронні книги в різних ebook форматах такі як: pdf, epub (c DRM), rtf, txt, fb2, html, chm, показує фотографії, а також можна слухати музику в MP3 форматі. Екран нового покоління дозволяє швидко перегортати сторінки.
Легка, надійна, приємна на дотик е-книжка - зручна в управлінні і підтриманні оптимальних форматів. Габарити пристрою становлять 105х151х10 мм. В пристрої встановлена операційна система Linux. Процесор: CPU Samsung 2416, Arm9 400MHz, Epson controller. Комунікації: USB 2.0, стерео-вихід 3,5мм. Пам’ять: 32 Mb SDRAM (ОЗУ) 2.0 Mb ROM (ПЗУ) 512 Mb (Flash Disk).
Батарея 3.7 V ємкістю 1000 mАh, вмонтована (хоча є можливість її замінити в домашніх умовах). Повного заряду батареї вистачає на 4 год від USB- це близько на 7.000 натискань. Оновлення програмного забезпечення можна виконувати самим.
На відмінно від Lbook™ eReader V3, китайські дизайнери у новій моделі е-Бука забрали резинову заглушку та USB роз’єм перенесли на верх. В пристрої відсутній модуль безпровідникового зв’язку.
Разом із пристроєм входять:

  • компактний блок живлення 110-220V,
  • SD-карточка 2 Гб,
  • mini-USB кабель,
  • стереонавушники з роз’ємом 3.5мм,
  • захисний чохол,
  • інструкція користувача,
  • гарантійний талон терміном 12 місяців.
Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика