You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Електронна книжка Sony Reader Touch Edition PRS-600SC

Електронна книжка Sony Reader Touch Edition PRS-600SC


By admin - Posted on 02 Жовтень 2009

Переглянути відео-огляд Sony PRS-600 Reader Touch Edition :

Електронна книга Sony PRS-600 Reader Touch Edition поступила в продаж з 25 квітня 2009 року. Ця модель рідера з 6-дюймовим дисплеєм обладнана сенсорним екраном(touch screen), є простою і легкою у використанні системою сенсорної навігації.
Основні характеристики е-читалки: розміри -174x121x10 мм; вага - 286 гр.; розширення екрана - 800x600 пікселів; градація сірого – 8; формати файлів: TXT, DOC, RTF, PDF, BBeB, ePub, MP3, PNG, GIF, AAC; орієнтовна ціна - $299.00.
Sony PRS-600 використовує технологію „ електронного чорнила”, яка служить для того, щоб букви і слова на екрані були схожі на надруковані. Одна з характеристик електронного чорнила в тому, що коли ви прокручуєте сторінку з’являється невелика затримка поки екран оновлюється. Е-рідер PRS-600 є зручнішим ніж PRS-300 і гортає сторінки на частку секунди швидше. Швидкий процесор є більш корисним при доступі до файлів PDF, особливо великих, і використовує функцію зміни масштабу по цих документах. Електронна книга PRS-600 SC має перевагу в швидкості. Порівнюючи PRS-600 SC з PRS-300, помітно, що букви і значки в цій моделі з'являються легше, а фон на PRS-600 SC виходить трохи темніший. Коли нахилити два пристрої разом, можна помітити що екран моделі PRS-600SC набагато більше відбиває світла. Ця модель немає способу регулювання контрасту. Однак, можна налаштувати розмір букв. З кнопкою Розмір можна вибрати один з п'яти налаштувань шрифтів: малий, середній, великий, дуже великий і дуже-дуже великий. Налаштування середнього розміру найбільше підходить для більшості людей. Ця модель не має вбудованого акселерометра, який автоматично перевертає зображення на екрані при зміні положення, але його можна вручну налаштувати для відображення по вертикалі або по горизонталі.
PRS-600 включає в себе деякі команди дотику. За допомогою пальця можна гортати сторінки вперед або назад. Це дає відчуття справжнього гортання сторінок у книзі . Сенсорний екран є більш чутливим до дотику. Е-рідер PRS-600 також має Примітку і вбудований словник. Що стосується приміток, то тут все трішки складніше. За допомогою спеціального пера для такого пристрою або пальця можна виділяти слова і додавати примітки через віртуальну клавіатуру або використовуючи грамофонну голку. Весь цей процес є дещо інтуїтивним. Після анотування книги на пристрій ці примітки можна "об'єднати" з примітками раніше доданими до книги за допомогою комп'ютера.
Що стосується батареї живлення, то вони можуть працювати кілька днів, а то й тижнів без необхідності зарядження. Згідно з розробниками пристрою Sony PRS-600, необхідно “прогортати” 7000 сторінок або користуватися цією моделлю близько двох тижнів після першого зарядження. Однак, як і в PRS-300, іонну батарею можна замінити - ви повинні відправити пристрій назад в компанію Sony, якщо батарея перестає працювати.
Щоб захистити інвестиції пристрій поставляється з недорогою, але функціональним неопреновим чорним гладким покриттям. Декоративні покриття, такі, як шкіряні, також доступні, але вони коштують додаткові гроші.
Ця модель поставляється в чорному, сріблястому і червоному кольорах.
Порівнюючи модель PRS-600SC з іншими, варто зазначити, що сенсорний екран є більш чутливим ніж попередня модель Sony. Інтерфейс читалки пропонує кращу агрономіку і є легшим для використання; з додатковою картою пам’яті можна зберігати тисячі електронних книжок. Модель показує більшість цифрових зображень, відтворює файли MP3 та AAC аудіо. Електронна бібліотека програмного забезпечення Sony є зараз суміжною із програмним забезпеченням Windows та Macintosh. Суміжність EPUB файлів відкриває доступ до тисяч класичних книжок Google.
На перший погляд пристрій виглядає дуже схожим на PRS-700, але при більш уважному вивченні можна помітити, що компанія Sony видалила світлодіодні бортові ілюмінатори з країв дисплея, а також пристрій став більш тонким . Освітлення електронної книги PRS-700 не було достатнім, що і було одним з найбільших недоліків, тому було додано ще один шар скла, що відбиває в екрані більше світла і робить його менш чутливим.
Е- рідер PRS-600, безумовно, на крок попереду у порівнянні зі своїм попередником, але, на жаль, залишається 2 основні недоліки. Хоча екран читалки реагує на дотики більш чітко, все ще існують питання з відблиском і букви не є настільки виразними як у моделі PRS-300, яка не пропонує сенсорний екран. Ці недоліки не є фатальними, але помітна чітка різниця між цим екраном і екраном пристрою Kindle чи видання Sony's Reader Pocket Edition PRS-300, який є трохи кращим, ніж електронна книга Amazon. Загалом, e-reader PRS-600 є дуже хорошою електронною книгою.
Ще одним плюсом цієї моделі є те, що вона є схожою з цифровими книжками місцевих бібліотек, які лише нещодавно запустили електронні книжки, використовуючи файловий формат EPUB із закінченням терміну в 21 день.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика