You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Електронна книга Sony Reader Daily Edition

Електронна книга Sony Reader Daily Edition


By admin - Posted on 05 Жовтень 2009


Гігант електроніки Sony продовжує свій наступ на Amazon Kindle, повідомивши про появу новинки- читалки Sony Reader Daily Edition.
Отже, у компанії Sony з’явився зовсім новий пристрій Sony Reader Daily Edition, з 8-дюймовим дисплеєм та вільним 3G підключенням, а також з можливістю користуватись електронними книгами з бібліотек Sony Store від AT & Т.
За аналогією з іншими Sony readers, які вже доступні на ринку, новий пристрій оснащений E- Ink VizPlex дисплеєм з електронним відображенням документа, який імітує зображення звичайної книги. Ми говоримо про пристрій з 8-дюймовим сенсорним екраном (2 дюйми менше ніж Kindle DX), що забезпечує зручну навігацію і зручний вивід інформації, у тому числі газет і журналів, або в портретному, або альбомному режимах.
8-дюймовий E-Ink дисплей електронного рідера Sony Reader Daily Edition може забезпечити 16 градацій сірого, а також у пристрій вмонтовано 3G модем для забезпечення безкоштовного безпровідного 3G зв'язку.
І, як тільки користувачі володітимуть абонементом для користування електронною бібліотекою, Sony Reader Daily Edition дає змогу переглянути книги зі своїх бібліотек, а з допомогою бібліотечних карт користувачам дозволяється лише завантажувати книги і в подальшому використовувати їх для читання; проте книги автоматично стають недоступними для користувача у випадку закінчення терміну абонемента, що триває до моменту подальшої оплати.
Так, найбільш важливою особливістю, що надається цим новим Sony Reader є той факт, що він дає користувачам безпровідно підключитись до електронної бібліотеки Sony через AT & T's 3G мобільні широкосмугові мережі з майже усіх кутків США, що дозволяє шанувальникам книг переглядати, купувати і скачувати книги, а також вибирати газети і журнали, коли і де вони хочуть.
Немає щомісячних зборів або плати за угоду про основне безпровідне підключення, і в користувачів як і раніше є можливість завантажувати особисті документи або інші документи через USB.
Підключення 3G дає читачам Daily Edition можливість переглядати, купувати і завантажувати книги з Ebook Store від Sony у будь-якому місці, де б вони не були, за умови, що вони можуть отримати доступ до AT & T 3G , хоча користувачі не зможуть використовувати підключення ЗG, скажімо, з надією користуватись веб-сайтами інших електронних бібліотек.
Користувачі Daily Edition можуть завантажувати книги у форматі EPUB для роботи, а також працювати з документами у форматах PDF, Microsoft Word, BBeB(LRF/LRX), EPUB, RTF, JPG, BMP, GIF, PNG, MP3 і текстовими файлами. Sony Reader оснащений 8-дюймовим сенсорним дисплеєм ( трохи більший, ніж в існуючих електронних книгах від Sony), який добре підлаштований для портретного та ландшафтного режимів. Sony повідомляє, що пристрій має достатньо пам'яті для більш ніж тисячі стандартних книг: Е-рідер Sony Reader Daily Edition містить 2 Гб вбудованої пам'яті, тоді, коли попередні представники мали лише 512 Мб пам'яті, що вистачало на 350 стандартних книг.
Звичайно, цікавий формат зображення пейзажу додає переваг.
У ландшафтному режимі читалка Reader Daily Edition дозволяє зручно працювати одночасно з двома сторінками, що своїм виглядом дуже нагадує розгортку друкованої книги.
У портретному режимі видно відразу близько 30-35 рядків тексту , що робить тим самим велику схожість електронного видання до друкованої паперової книги.
Висока контрастність з 16 рівнями відтінків сірого гарантує, що текст і зображення будуть чіткими і легко читатимуться.
Але діагональ 8 дюймів з новим форм-фактором(габарити-параметри) - високим і вузьким – не надто зручно для відображення одного листа PDF сторінки.
З правильним використанням розмірів шрифту і малих полів, багато електронних книг у вільному доступі мають навіть більше слів в рядку, ніж у їхній друкованій формі.
Це більше відповідає стандартам масових друкованих книг, що означає те, що їх зручніше читати на цьому приcтрої.
Треба звернути увагу на те, що у пристрої вбудовано словник.
" Зручна функція пошуку дозволяє знайти потрібне слово у словнику New Oxford American Dictionary, Second Edition ".
Усвідомлюючи величезний потенціал, який представляють та електронні книги читачам, Sony розробила чимало досягнень в цій області, в спробі зайняти більшу частку на ринку, аніж Kindle Amazon і Kindle DX e-readers.
І хоча попередні пропозиції були розроблені спеціально як " Kindle Killers ", його остання з портативних E-Reader, Daily Edition, як видається, не зрівняється з DX-Kindle.
Крім того, електронна книжка Daily Edition володіє привабливим алюмінієвим корпусом з інтегрованим покриттям, що додає міцності пристрою, а також має достатньо внутрішньої пам'яті для більш ніж тисячі стандартних електронних книг, і звичайно, варто наголосити на тому, що пристрій оснащено слотами для карт пам'яті, що дасть можливість зберігати ще більшу кількість книг.
Що стосується батареї, то вона досить надійна у використанні. Батарея 7500 має хорошу репутацію у цифровому світі.
Коли мова йде про операційну систему, то потрібно сказати, що для читалки Sony Reader Daily Edition саме Linux є провідною. Не можна твердо стверджувати, що це перевага або недолік, тому що це справа користувача.
"Ми твердо віримо, споживачі повинні мати свободу вибору в кожному аспекті читання в електронному варіанті", сказав Стів Хабер, президент Sony Digital Reading Business Division.
"Сьогодні ми робимо ще один великий крок, щоб виконати цю обіцянку“.
Зараз у нас найбільш доступні пристрої на ринку, найбільший доступ до безкоштовних та доступних електронних бібліотек Ebook Store від Sony і наших афілійованих екосистем, і в даний час наша компанія пропонує пристрої з безпровідним зв’язком, що дозволяє споживачу придбати та завантажити потрібну інформацію, навіть подорожуючи ".
Нова електронна книжка Sony Reader Daily Edition продається за ціною близько 400 доларів США, що є досить конкурентоспроможною ціною, особливо з огляду на той факт, що Kindle DX, основний конкурент "Daily Edition, продає на 90$ більше.
Отже, Sony Portable Reader Daily Edition – це чудова та зручна цифрова модель, що забезпечує якість, надійність, гарантію та впевненість для користувача, а разом з тим приваблює розумною та помірною ціною.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика