You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Планшетні читалки / Qumo GO! — інтернет-планшет на базі Android OS

Qumo GO! — інтернет-планшет на базі Android OS


By admin - Posted on 15 Грудень 2010

Компанія Qumo анонсує випуск свого першого продукту в категорії MID. Новий мультимедійний інтернет-пристрій отримав назву Qumo GO!

Qumo GO!- це інтернет-планшет, який наділений розширеним мультимедійним функціоналом. Наприклад, пристрій дозволить завантажити з інтернету фільм, а поки йде завантаження користувач може поспілкуватися з друзями через Skype і вбудовану веб-камеру, «поговорити» у чаті, в Facebook, почитати книги або новини, а як тільки завантаження буде закінчена, «планшетник» можна підключити до телевізора і почати перегляд на великому екрані завдяки вбудованому роз'єму HDMI.

Крім «стандартних» можливостей: відео, аудіо, ігри, книги, документи, фотографії, пошта, різні чати - можлива установка додаткових програм з офіційного Google Android Market.

Пристрій має найсучаснішу операційну систему Android 2.1 і працює під управлінням процесора Telechip TCC8902 720 Мгц. Вбудована пам'ять на 8 Гб і розширюється картами пам'яті microSD аж до 32Гб. Загальна вага пристрою близько 400 грам. Приблизний час автономної роботи близько 6 годин в режимі інтернет серфінгу з використанням Wi-Fi специфікації 802.11b / g.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика