You are hereForums / Цікавинки / Новини / Що станеться з електронними читалками і електронними книгами у 2011 році?

Що станеться з електронними читалками і електронними книгами у 2011 році?


By admin - Posted on 06 Березень 2011

Ось деякі пристрої які ми, ймовірно, побачимо в 2011 році:

1. Перші електронні читалки з кольоровим екраном.
2. Перші 100 доларові електронні читалки від компаній великої трійці
( Kindle, Nook, SonyReader)
3. Нова цінова межа, яка замінить $ 9,99.
4. Kindle 4.
5. Планшет Kindle.
6. Nook 2.
7. NookColor2.
8. IPad 2.
9. Kindle DX 3.
10. SonyReader 666.
11.Хвиля електронних рідерів і електронних райтерів від Samsung, Acer,
Asus.
12. "Навала" IPad і електронних читалок просто вбивають планшети на базі
Android". "Планшети з операційною системою Android, як супер-повільні
зомбі. Вони розпочали свій шлях з центру міста на початку 2010 року - з
метою оточити вашу ферму і з'їсти. Сьогодні вже початок 2011 року, і
вони все ще до вас не дійшли. Вас розділяє декілька кілометрів. Тим
часом, ваш сусід, страждає від серцевого нападу, оскільки через рік або
два, вони все ж таки до вас доберуться." ;))))

Ця стаття охопить всі ці пункти, починаючи з найменш цікавої новини, на наш погляд.

Планшети на базі Android і їхня передбачувана загроза для електронних читалок

Ми дійсно не маємо нічого більш вражаючого ніж Nook Color. B&N навіть не намагався зробити планшет з операційною системою Android, і поки що, NookColor кращий ніж усі інші планшети на базі Android. Це говорить багато або про здатність B&N виробляти непереборну продукцію , або про інших виробників планшетів на базі Android, яким бракує вміння виробляти продукцію.
Існує декілька проблем з цілою концепцією, що Android планшети збираються загрожувати електронним рідерам–
1. Немає великої кількості покупців і тому багато грошей не заробиш. Це означає, що не буде багато розробників, які б створили чудові програми, оскільки створення хороших програм для AndroidAppStore містить малий фінансовий стимул.
2. Amazon`sAndroidAppStore є нездійсненною мрією. Чи може Amazon зібрати воєдино найкращі 10% програм в екосистемі AndroidApp? Так. Чи зможе це завоювати увагу потенційних покупців? Ні.
3. Якщо iPad не зміг знищити електронні читалки, а ми можемо це сказати з деякою впевненістю,адже мільйони Kindle і мільйони NookColor були продані в 2010 році. Тоді ви дійсно думаєте, що щось подібне до Xoom або DellStreak зможе загрожувати електронним рідерам? В даний час, розробка DellStreak була припинена. Можливо, преса повинна почати писати про те, як електронні рідери вб’ють Android планшети?
Головна проблема Android полягає в тому, що ця операційна система заснована на відкритому коді, який може змінити будь-хто і обслуговує безкоштовно всіх людей і компанії.
Google створив цю ОС для захисту своєї пошукової системи. Google надає її безкоштовно. Google роздає безкоштовні послуги. Google пропонує безкоштовні додатки. Все що є Android, так це просто "великий рів", який захищає свою пошукову систему. Здається таке враження, що всі забули про цю важливу деталь.
Android не збирається перетворюватися в щось інше. Єдиною метою Android є захист пошукової системи Google, і вона гідно виконує свою роботу.

Samsung, Acerі Asus випускають електронні рідери.

Хоча роблять вони це неохоче. Це можна сказати по тому, як вони вагаються в своїх рішеннях, що випускати і коли випускати.
Уявіть, що ви отримали проект, який по словам багатьох людей може перетворитися в щось велике і грандіозне. Але особисто вам він не подобається. І тому ви не прикладаєте багато зусиль до цього проекту, але в свою чергу ви надієтесь що він зникне сам по собі і всі забудуть про нього.
Протягом більшої частини 2011 року ми збираємося говорити про великі вторгнення могутніх виробників зі Сходу і про всі їхні дивовижні електронні рідери, які вони принесуть на ринок. Ніхто не збирається принести що-небудь вражаюче на ринок, крім Samsung. Електронна читалка від Asus вже давно переросла в планшет. А Acerв свою чергу скасував випуск свого електронного рідера, потім відновив виробництво, а в майбутньому,ймовірно, скасує повторно.
Демонструючи електронні читалки на CES вірна ознака того, що або компанія немає серйозних думок про принесення електронних рідерів на ринок, або, про нездатність компанії вижити на ринку.

SonyReader 666

Існують декілька пунктів на які ми можемо розраховувати :

1.Sony зробить найкращий електронний рідер. Найкращий за дизайном та
буде оснащений передовими технологіями.
2. Виробники забудуть про основне призначення електронних читалок. Отже
ніякого бездротового завантаження і ніяких книжковим магазинів он-лайн.
3. Виробник вибере найбезглуздішу назву для свого пристрою. Але ціна буде
ще безглуздішою.
4. Sony буде наголошувати про свою зосередженість на неамериканських
ринках.
5. Sony відмовиться додати будь-яку інфраструктуру для підтримки своїх
електронних читалок.
Коли справа стосується електронних рідерів, рівень некомпетентності
управління компанії Sony ставиться за взірець, адже це перша, а можливо і єдина компанія по створенню програмного забезпечення для електронних рідерів, яким відмовила AppleStore.
Але давайте надіятись, що хтось з компанії Sony збагне, що пристрій призначений для читачів, і що ціни на книги і їхні характеристики повинні відображати це.

KindleDX 3

Чесно кажучи, випуск KindleDX 3 малоймовірний. Адже Amazonне любив KindleDX 2, і можливо вони просто віддадуть перевагу більшим електронним читалкам і зосередяться на планшеті від Kindle.
Хоча Amazon може здивувати нас запровадивши KindleDX 3 зі всіма його найновішими властивостями на ринок.

Електронні читалки з кольоровим екраном

Ціни на електронні рідери з кольоровим екраном відлякують усіх покупців.
Ті самі компанії, що презентують екрани на CES вже протягом 2 років, хоча не випустили жодного екземпляру, обіцяють, що ціни на кольорові екрани будуть дуже низькими.
Так, звісно, вони продемонстрували наскільки самостійними вони є. Але ми ні за яких обставин не повірив їхнім заявам, що електронні читалки з кольоровими екранами будуть коштувати, стільки ж, скільки й чорно-білі електронні рідери.
Якщо, комусь з цих компаній вдасться стати першим виробником екранів, які б випускали нові сучасні екрани за тою самою ціною, що і всі її попередники, то б ця компанія захопила би весь ринок по продажі екранів.
Електронні рідери з кольоровим екраном не будуть дуже цікавими цього року, хоча якби їхня ціна була нижче 200$ – вони б мали всі шанси стати цікавим продуктом для покупців. Але якщо електронні читалки з чорно-білим екраном будуть коштувати менше 100$ –то шансів для електронних рідерів з кольоровим екраном практично не буде.

iPad 2

Чесно кажучи, це не дуже цікава новина.
Не враховуючи те, що ‘iPad 2 збирається знищити електронні рідери’ і що, це,‘найбільш вражаюча технологія, яка була будь-коли створена людиною’. Можливо, Стів Джобс думає, що iPad 2являється найдивожнішим винаходом, який прирівнюється до винайдення колеса, аероплана і парового двигуна.
Зрештою, незважаючи на такі гучні висловлювання, хіба ж це не вражаюче, що новий Ipad 2 буде завтовшки 25 копійок і блискучий, як алюмінієва
фольга.
В кінці кінців ми поділилися всіма враженнями, а пуристам залишається сперечатись чи від iPod Touch чи від iPad пішла ця досконалість. А можливо розробники досягли цієї бездоганності завдяки задній і передній камері.Ми вже бачили пристрої з двома камерами, але Apple показав всім як насправді необхідно вбудовувати 2 камери в свій пристрій. Вони розмістили камери так, щоб людське око майже не помічало їх. Врешті-решт, такі кроки і роблять різницю між звичайним і блискучим.

Nook 2

NookColorнабагато кращий ніж Nook і Nook2 разом взяті. На певному рівні B&N це розуміє – вона може просто випустити Nook WiFi 2 і вбити лінію Nook.
Nook 2 зовсім нецікавий. У кращому випадку, розробник збираються ввести одну або дві нові функції, і підкреслити 5 або 6 слабких місць Amazon. У гіршому, він миттєво буде не в моді, завдяки програмному забезпеченню Amazon Kindle, яке додає електронні видання або бібліотеки по підтримці книг.

Kindle 4

Навіть якщо Amazon був би під сильним натиском, щоб ввести більш яскраві покращення в Kindle, то б це було б їм не під силу. Адже в Kindle 2 і Kindle 3 додали приблизно стільки, скільки додали в звичайний Kindle. Що ще залишилося? Блиск і наклейки?
Мабуть,в 2011 році не буде жодних значних технологічних досягнень у сфері електронних чорнил– за винятком кольорового електронного чорнила. Ймовірно, це означає, що в цьому році Kindle 4 не випустять. Але якщо випустять, то кольоровийелектронно чорнильний екран це єдине, що може врятувати Kindle 4 від подальшої думки, що таке продовження Kindle помлкове.
Amazon, ймовірно, зосередиться на планшетах і на саб-планшетах Kindle вартістю в $ 100.Повноцінний Kindle 4 із кольором електронним чорнилом і з 1000 додаткових покращеннями, ймовірно, вийде весною в 2012 році.

Встановлення прав власності в електронних рідерах можуть бути марними, якщо видавці і автори не придумають спосіб утримати ціну на електронні книги. Якщо такого способу ніхто не придумає, то багато хто буде сміятися над долями всіх компаній, які інвестують значні кошти в технології електронних читалок.
Уявіть собі, як компанії будуть почуватись, якщо залишаться лише $ 1 і $ 3 книги після того, як використання цифрових технологій з 10% зросте до 90%.
Якщо ми опинимось в світі $ 50 електронних рідерів і $ 1 книг, то війна електронних читалок та електронних книг буде найбезглуздішою війною в історії всіх воєн (принаймні в корпоративній області).
Буде важко бачити, як$ 9,99 книги вмирають швидкою і болісною смертю.

Планшет Kindle

Це один із найцікавіших пристроїв, який необхідно чекати з нетерпінням. Нічого схожого з NookColor. Це новий пристрій, який створив власний ринок – ринок планшетнихчиталок.
Планшет Kindleможе бути безпосередньо націлений на свого конкурента NookColor. Якщо це відбудеться, ми будемосвідками чудових змагань. МожливоAmazon вирішив витіснитиNookColor з ринку. І саме для планшета Kindle це і є головне завдання.
Цей задум був би величезною помилкою, але цілком імовірно, що Amazon цю помилку зробить. Він повинний захищати ігри та фільми і повинний спробувати взяти під контроль музику. Сфера амбіцій Amazon означає, що він може проігнорувати справжню загрозу, яку може насправді принести планшет NookColor.

NookColor 2

Не можу збагнути, якими засобами B&N зможе поліпшити NookColor. Йому необхідно мати хороший магазин додатків. Однак майже у всіх інших відносинах він перевершує всі очікування. Якщо B&N з'ясовує чарівний спосіб,як перемикатися між електронним чорнилом іLCD, то для покращення NookColor 2 залишається не дуже багато часу.
Що може зробити величезну різницю, так це з'ясування способу, як знизити ціну ще більше. B&N також може напасти на ринок планшетів, який вже має найкращі Android планшети. Не завадило б подивитися, що B&N може зробити, якщо він дійсно зробив акцент на створення швидкихпланшетів.
Випуск планшетів NookColor 2 і Kindle буде найгучнішою новиною серед електронних рідерів в 2011 році. Що є досить дивно, адже вони не є чистокровними електронними читалками.

Перші 100 доларові електронні читалки від компаній Великої трійці ( Kindle, Nook, SonyReader)

B&N і Sony потерпіли великих збитків завдяки 139 доларовому KindleWiFi в 2010 році. Обидві компанії погасили свої збитки в 2011 році.
Компанії Великої трійці, яківиробляютьдійсно хороші, надійні 100 доларові електронні читалки маютьвсі шанси, щоб перемогти у 2011 році. Деякі події можуть цьому сприяти. Ось деякі з них:
1.Випуск своїх пристроїв у вересні або жовтні, щоб переконатись, що покупці отримають всі нові можливості, а також, щоб перестрахуватись, що їхні електронні рідери не будуть витісненні з ринку більш новішими.
2. Зменшення цін на електронні рідери. Меншою, як тільки це можливо, за позначку 100 $.
3. Додавання якомога більше можливостей для покупців: безкоштовні книги, бездротові функції, різноманітні пропозиції та рекламні акції, купони, хороший книжковий магазин, маленькі ігри, і це все, що б люди не шкодували, що вибрали для покупки саме100 доларовий електронний саб-рідер.
4. Зменшення тертя пристрою буде означати відмінний вигляд. А також доступність цих пристроїв в усьому світі буде один із найважливіших кроків.
5. Навали на своїх конкурентів. Хороший книжковий магазин означатиме смерть для Sony Reader. Маючи електронні видавництва і бібліотеки книг– успішне конкурування з Kindle. Ніяких дефектів означатиме вдалу конкурентну спроможність проти Nook.
Випуск 100 доларових електронних саб-рідерів будуть найважливішою подією в світі електронних читалок в 2011 році. Кожна з компаній великої трійки електронних рідерів збираються випустити 100доларові електронні саб-рідери в 2011 році. Коли всі компанії повипускають свої пристрої, і ми з вами побачимо, що кожен з цих електронних рідерів з себе представляє, тоді й визначимо, яка електронна читалка стане переможцем у 2011 році.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика