You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Огляд електронної книги Kindle 3

Огляд електронної книги Kindle 3


By admin - Posted on 11 Березень 2011

Цей пост ознайомить Вас з слабкими та сильними сторонами Kindle 3. Фотографії та відео на цю тему можна переглянути на офіційній сторінці Kindle 3.

Переваги Kindle 3
Kindle 3 багато в чому переважає свого попередника Кindle 2. Наприклад, вдосконалений екран (eInk Pearl Screen), з удвічі кращою контрастністю. Такий екран є у DX 2, проте Кindle 3 також володіє покращеним програмним забезпеченням, якого немає у DX 2. Крок за кроком Kindle 3 витісняє Kindle 2.
Ціна Kindle 3 становить 189 доларів і залишається такою незважаючи на вдосконалення.
Говорячи про WiFi забезпечення, Kindle 3 має як WiFi, так і 3G доступ. Також існує режим безплатного перегляду книг та можливість купівлі у AT&T WiFi у хот-спотах, місцях, покритих безпровідною мережею WiFi. Також є Kindle WiFi за 139 доларів, різниця лише у відсутності безплатного 3G.
Kindle 3 також легший, тонший та менший за свого попередника. Різниця у масі Kindle 2 та Kindle 3 стала просто сенсацією. Останній важить 8.7 унцій (246.21 г) і є легшим. За розмірами, він на 21% менший і легко поміститься у кишеню пальта чи невеликий гаманець. Він також тонший за Kindle 2 і ці крихітні розміри дещо бентежать.
У Kindle 3 існує три типи шрифтів. Говорячи про гострі шрифти, у Kindle 3, до шрифту з підкресленням Caecilia, додали шрифт без підкреслення та шрифт скорочення. Я також чула про ідею зробити шрифти ще гострішими за допомогою сигнальних технологій.
Заряд батареї тримається цілий місяць. Те, що Ви зараз читаєте, дійсно правда, батарея працює до місяця при виключеному бездротовому зв‘язку і до десяти днів з включеним.
Покращений PDF Reader (зчитувач PDF файлів). Тепер Ви можете додавати нотатки та виділення у PDF, використовувати словник і матимете доступ до захищених PDF паролів.
Доступ до домашніх сторінок (Home Page) та меню через опцію озвучування тексту. Kindle 3 зачитує Вам списки домашніх сторінок, описи одиниць для вибору і меню. Також тут додано шрифти великих розмірів, що дуже важливо для читачів з поганим зором.
Тихіші кнопки перегляду сторінок. Тепер ніщо не завадить Вам читати в ліжку. Завдяки заокругленій формі, до якої, проте, ще треба звикнути, ці кнопки також стало легше натискати.
Удвічі більша пам'ять. Ви можете зберегти 3,500 книг і відсутність карткового слоту SD тепер не проблема.
Така велика кількість додатків робить Kindle 3 просто неперевершеним. А враховуючи ціну у 189 доларів, встановлену електронним магазином Amazon, цей Е-рідер дійсно варто придбати.

Сильні сторони Kindle 2, збережені у Kindle 3
Важливі параметри, що перейшли до Kindle 3 від Kindle 2:
Eink екран. Завдяки цьому екрану здається, що Ви читаєте паперову книгу. Також Ви можете читати при прямому сонячному світлі і, на відмінну від LCD екранів, це не подразнюватиме Ваших очей.
Безкоштовний, бездротовий 3G. Він забезпечує перегляд інтернет-магазинів kindle, закачування книг за 60 секунд, безплатний Інтернет та Вікіпедію.
Глобальне бездротове покриття – це книги у більше ніж ста країнах всього лише за шістдесят секунд. У всіх цих країнах для американських клієнтів Інтернет безплатний. Також існує можливість вільного Інтернету та скачування книг і для власників Kindle з інших країн.
Озвучування тексту. Kindle 3 зачитуватиме Вам книги, за винятком тих, які не мають такої опції через небажання видавця. Проте, можливо у майбутньому видавців через суд змусять погодитись на встановлення такої опції.
Магазини Kindle нараховують 630,000 книг, 510,000 з яких коштують менше 9.99 доларів. 1.8 мільйонів книг, здебільшого публічних, доступні на різних сайтах.
Kindle надзвичайно простий у користуванні. Для цього Вам не потрібен комп‘ютер. Просто витягніть його з коробки і користуйтеся.
Тепер Ви також можете ділитися Вашими улюбленими епізодами. Використовуйте для цього Facebook та Twitter, та робіть це прямо з вашого Kindle.
Практично всі сильні сторони Kindle 2 перейшли до Kindle 3. І цілком зрозуміло що для його розробки докладено просто неймовірних зусиль.

Інші покращення Kindle 3
Новий чохол для Kindle 3 (купується окремо) має вбудований LED light, який заряджається через Ваш Kindle 3. Це чудове вдосконалення, використовує завіси, які закривають Kindle, щоб живити LED.
Також розроблено новий експериментальний браузер WebKit. Він швидший, легший у користуванні, а також має таку модель відображення статті, яка показує лише головний текст вебсторінки.
Ще одним удосконаленням є те, що клавіші Menu, Home, Back та клавіші 5-way переміщено на клавіатуру.
Система 5-way замінена іншим пристосуванням – 5 клавішами, які зменшують ймовірність помилкового натискання. Тепер система дещо інша ніж попередня, тому до цього потрібно звикнути.
Повзунок живлення та регулятор звуку переміщені наверх і ними тепер легше користуватися.
Kindle 3 надзвичайно легкий у користуванні.

Слабкі сторони Kindle 3
Звичайно, що ж Kindle 3 не ідеальний і має певні недоліки.
Відсутність кольору. Ця опція доступна лише для книг з кольоровими ілюстраціями. Проте, це часто спричиняє недоліки eInk.
Відсутність сенсорного екрану. Якщо Ви уявляєте, як робите нотатки за допомогою стилосу, Kindle 3 – не для Вас.
Відсутність підтримки ePub. З цією читалкою Ви не зможете побачити, як Amazon випускає лисицю між курей.
Відсутність роз‘єму для SD Card. Проте, подвійна пам‘ять повинна зменшити цей недолік для людей, яким потрібна додаткова пам‘ять.
Відсутність змінної батареї. Цей недолік все ще залишається від попередніх версій.
Відсутність клавіш для набору цифр. Тепер для цього потрібно використовувати Alt+Top Row.
Відсутність можливості позичати електронні книги. В Nook є книги з опцією LendMe, тому їх можна позичити один раз. Kindle 3не має такої можливості. Проте Kindle 3 дозволяє ділитися книжками на одному рахунку, тобто в межах однієї сім‘ї, а також читати одну і ту ж книгу на 5-6 приладах одночасно. Nook також забезпечує цю опцію.
Як Ви бачите список недоліків досить невеликий.
Якщо Вам відомі ще якісь слабкі сторони Kindle 3, не вказані у цьому пості, будь ласка, допишіть.

Як висновок, я рекомендую купити Е-рідер Kindle 3.
Kindle 3 володіє серйозними вдосконаленнями: на 50% краща контрастність екрану, компактність, швидший перегляд сторінок, краща підтримка формату PDF, WiFi, менша вага, довший заряд батареї. І ці покращення лише сприяють зручності та легкості читання.
Цілком зрозуміло, що Kindle 3 – це найкращий доступний Е-рідер.
Якщо Ви плануєте купувати електронну читалку, виберіть саме цей варіант. Ще одним плюсом у його сторону є ціна, 189 доларів. Якщо Вас цікавлять вдосконалення та новинки, зверніть увагу на мій пост про порівняння Kindle 3 та Kindle 2. А, якщо Вас більше влаштовує ціна у 139 доларів і Вам не потрібен 3G, можете зупинити свій вибір на Kindle WiFi. Проте, якщо Вам потрібні ePub, колір, сенсорний екран, можливість позичати книги чи щось більше ніж просто читання, тоді Kindle 3 та Kindle WiFi, це не те, що Ви шукаєте.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика