You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Огляд електронної книги Kindle WiFi

Огляд електронної книги Kindle WiFi


By admin - Posted on 11 Березень 2011

Цей пост я написала після години роботи з Kindle 3, ще одного представника команди Kindle.
Ціна Kindle WiFi до непристойності мізерна, всього лише 139 доларів. Проте, тут відсутній бездротовий 3G зв‘язку, тому, якщо Ви і знайдете WiFi-мережу, у Вас не буде доступу до безплатного Інтернету, перегляду Інтернет-магазинів Kindle, чи можливості закачувати книги за 60 секунд. Він важить 8.5 унцій (240.55 г) і є трошки легшим ніж Kindle 3 (246.21 г). У всіх інших відношеннях Kindle WiFi та Kindle 3 ідентичні.
Для ознайомлення з найновішими удосконаленнями та слабкими і сильними сторонами Kindle 3 перегляньте мій пост. Всі характеристики подані в огляді Kindle 3 підходять і для Kindle WiFі, окрім частини про бездротовий 3G доступ.
Kindle WiFi – тонший, легший та набагато кращий
Розробники Kindle WiFi та Kindle 3 приділили ще більше уваги найосновнішій функції цих Е-рідерів, зручності читання. І в той же час зробили їх ще простішими у користуванні та обладнали найновішими додатками.
Основні вдосконалення:
на 50% краща контрастність;
на 15% менші розміри;
на 21% менша вага;
на 20% пришвидшений перегляд сторінок;
удвічі більша пам‘ять;
удвічі довший заряд батарей при виключеному бездротовому зв‘язку (до місяця часу). З включеним зв‘язком батарея тримається до 10 днів;
зручніші клавіші.

Існують також й інші оновлення.
Наприклад, краща підтримка формату PDF, плюс можливість робити нотатки та виділення у таких файлах, а також користуватися словником. Kindle WiFi також підтримує PDF-файли захищені паролями.
Кращий доступ. Всі домашні сторінки та меню тепер мають опцію озвучування.
Гострі шрифти. Компанія Amazon використовує складні алгоритми для написання гострих шрифтів.
Клавіші для перегляду сторінок більше не видають голосних, неприємних звуків.
На даний момент існує 3 типи шрифтів: Serif, Sans-Serif та Condensed.
Підсумовуючи вищесказане, складно знайти гідного конкурента такому Е-рідеру як Kindle WiFi. А враховуючи мізерну ціну у 138 доларів, його дійсно варто придбати.
Недоліки Kindle WiFi
Усі недоліки згадані в описі Kindle 3 присутні також і в Kindle WiFi. Є декілька моментів, на які варто звернути увагу ще раз. Наприклад, відсутність 3G, залежність від WiFi-мережі для закачування книг, крихітні розміри, що не може гарантувати міцності, відсутність підтримки ePub, відсутність клавіш для набору цифр, відсутність слоту для SD Card та відсутність змінної батареї. Якщо якийсь з цих недоліків є надзвичайно важливим для Вас, значить Kindle WiFi не Ваш вибір.
Відсутність бездротового 3G-доступу є суттєвим недоліком, проте, якщо Ви можете під‘єднатися за допомогою WiFi, чи використовуючи свій комп‘ютер, не варто звертати на це велику увагу.
Основний акцент Kindle WiFi робить на зручності читання
Мабуть, найбільш приємним нюансом під час роботи з Kindle 3 було усвідомлення того, що як Kindle 3, так і Kindle WiFi все ще залишаються пристроями для читання і основною мірою розроблені для забезпечення легкості та простоти цього процесу.
Це помітно практично з усіх характеристик: краща контрастність екрану, швидший перегляд сторінок, відсутність непотрібних функцій та сенсорного екрану, переміщені для зручності клавіші, покращенні клавіші перегляду сторінок. Компанія Amazon відмовилася від успішних новинок і додатків iPad на користь забезпечення основної функції - зручності читання.
Отож, я рекомендую придбати Е-рідер Kindle WiFi
Читалки Kindle WiFi та Kindle 3 безсумнівно є найкращими доступними пристроями свого роду. Kindle WiFi вигряє у будь-якого Е-рідер, у тому числі і у Kindle 3, надзвичайно низькою ціною, 139 доларів. Найближчим за технічними характеристиками є Kindle 3 і різниця між ними лише 50 доларів.
Kindle WiFi коштує на 10 доларів менше ніж Nook WiFi, а також володіє значною кількістю переваг: eInk Pearl екран, краща підтримка PDF-формату, швидший перегляд сторінок, більша пам‘ять, триваліший заряд батареї, легкість у користуванні. Виграшними сторонами Nook WiFi є можливість позичати книги, ePub та ігри на вибір: андроїди, шахи, судоку. Зваживши всі за та проти, можна з упевненістю сказати, що Kindle WiFi значно кращий за Nook WiFi.
Отож, якщо Ви ще не визначились, який Е-рідер придбати, рекомендую Kindle WiFi. Це маленька читалка з великою кількістю вдосконалень. Надіюсь, цей огляд допоможе Вам зробити правильний вибір.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика