You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Електронна книга Kindle DX

Електронна книга Kindle DX


By admin - Posted on 05 Жовтень 2009

Kindle DX - це гарний великий дисплей: 9,7 дюймів по діагоналі з E-ink екраном - виглядає як реальний документ; має 16 відтінків сірого кольору для чіткості тексту та зображення.
Auto-Rotating екран: Display Auto перемикається з портретного в альбомний режим, як ви включите пристрій, щоб переглядати карти, графіки, таблиці та веб-сторінки на повному екрані.
Вбудована програма PDF-формат дозволяє виконувати і читати всі ваші особисті та професійні документи на ходу.
Amazon зрозумів:

  • що книги стали трохи гірше продаватися, а доставка книг додається до вартості примірника.
  • що електронні книги більше насичують різницю між собівартістю і кінцевою ціною.
  • що електронні книги можна продавати з архіву, а паперові тільки від наявності їх на складі.

Бібліотека вміщує книги, періодичні видання та документи інших типів, що є зовсім не малою кількістю.
Books Kindle Store налічує 350000 книг.
Безпровідний зв’язок 3G дозволяє завантажувати книги прямо з вашого Kindle DX, завжди і скрізь, немає щомісячних внесків, ні щорічних контрактів, а також не потрібно полювати на місця , де діє Wi-Fi.
Функція Read-to-Me : переводить текст в голосове повідомлення, Kindle DX може читати газети, журнали, блоги, книги в голос, проте якщо правовласник книги вирішив зробити функцію недоступною, то пристрій не допоможе.
Більш ніж просто книги: міжнародні газети і газети США, включаючи New York Times і Wall Street Journal, журнали плюс веб-щоденники, все автоматично поставляється без підключення.
Швидка 3G мережа - отримати книги максимально швидко.
Будь-які книги можна отримати за зовсім короткий проміжок часу - 60 секунд: ви отримаєте безкоштовну доставку книг.
На Amazon, ми завжди були одержимі з кожною книгою, яка би була хоч раз у друці, і ми знаємо, що навіть найкращий пристрій для читання був би марний без масового вибору книг, що ви хочете прочитати. Сьогодні, Kindle Store налічує понад 350000 книг, плюс відомі газети, журнали та блоги.
Наше прагнення - кожна друкована книга на будь-якій мові, всі наявні за менш ніж 60 секунд. Ми не зупинимося, поки ми до цього не доберемось.

Незважаючи на те, чи ви надаєте перевагу біографіям, класиці, інвестиційному керівництву, трилерам, або науковим працям , тисячі ваших улюблених книг доступні, в тому числі 105 із 112 книг в даний час знаходиться у списку бестселерів.
Вміщає цей електронний рідер до 3500 книг. Більше не доведеться вибирати, які книги вписуються у вашу звичайну сумку. Тепер ви можете завжди мати ваші особисту та професійну бібліотеки з собою.
Автоматична бібліотека для резервного копіювання дозволяє повторно завантажувати свої книги безкоштовно.
Kindle DX тонкий, як більшість журналів. Трохи більше третини дюйма в профілі, Kindle DX чудово лежить у ваших руках. Гарний великий дисплей!
Великий екран Kindle DX ідеально підходить для широкого спектру матеріалів для читання, в тому числі для книг з багатьма графічними зображеннями, файлів, газет, журналів і блогів. Якщо ви читаєте останній бестселер або фінансовий звіт, текст, то зображення досить точні на екрані з 9,7 дюймами.
Достатньо повернути читалку, ви можете відразу ж побачити в повному широкому форматі краєвид карт, зображення графіків, таблиць і веб-сторінок.
Вивантажуйте документи із портфеля чи рюкзака, і заносіть їх у Kindle DX. Це так зручно!
Від бюлетенів до фінансової звітності, від праць чи досліджень та інструкції з експлуатації, - можна взяти все з собою на Kindle DX. Вбудована підтримка PDF дозволяє виконувати і читати всі ваші особисті та професійні документи на ходу. Крім того, пристрій читає й інші формати файлів: Kindle(AZW and TOPAZ), PRC/MOBI (non DRM), TXT, Audible (format 4, Audible Enhanced(AAX)), MP3.
За допомогою служби Whispernet Amazon, є можливість надіслати ваші документи прямо на ваш Kindle DX і читати їх у будь-який час в будь-якому місці. Деякі функції, такі як анотації і read-to-me в даний момент не підтримуються у форматі PDF.
Ebook Kindle DX має простий у використанні 5-Way Controller, що використовується для вибору тексту та для виділення або пошуку слів.
Простий у використанні. Рідер Kindle DX повністю безпровідний і готовий до використання відразу "з коробки" - не потрібно ніяких проводів, кабелів та комп'ютерів.
Що можна сказати про батарею, то тримає вона досить таки значний період часу (with EVDO: “4 days”, without: “up to 2 weeks”).
Зі збільшення терміну служби акумуляторів Kindle DX, ви можете працювати на одному заряді до 4 днів.
Довготривалість акумулятора буде змінюватися в залежності від бездротового використання і завантаження контенту.
У районах з низьким рівнем покриття або в 1xRTT зоні читання буде споживати заряд батареї швидше.
Заряджається пристрій через USB, що є досить зручно. Kindle DX підтримує процес підзарядки через включений адаптер живлення Kindle DX і зарядку від комп'ютера через прикладений кабель USB. Kindle DX повністю заряджається приблизно за 4 години.
Whispernet використовує оптимізовану технологію Amazon плюс національну мережу високої швидкості передачі даних (3G), щоб ви могли без підключення шукати, виявляти, і завантажувати інформацію на ходу. Ваші книги та періодичні видання доставляються через Whispernet менш ніж за 60 секунд. І на відміну від Wi-Fi, вам ніколи не доведеться полювати за місцями його розташування. Час завантаження може змінюватися залежно від сили бездпровідного покриття і розміру файлу.
Національне покриття Kindle DX включає міста і райони у всіх 50 штатах Америки, що дозволяє без підключення завантажувати книги, газети, журнали та блоги. Перевірте наші карти покриття для доступності.
Ні - “безпровідній” оплаті!
Жодних щомісячних рахунків, або зобов'язань. Amazon платить за безпровідне підключення Kindle DX, тому вам не потрібно за це платити. Немає ніяких налаштуваннь мережі .
Що стосується локалізації інтерфейсу, то це, звичайно, для виробника пристрою елементарно реалізувати. Але в Kindle DX немає не тільки російської локалізації (припустимо, там треба було б трохи повозитися, дня півтора, щоб відмінки з числами узгодити), але навіть іспанської. А іспаномовних в Америці багато. Соні почала робити штатні локалізації для PRS-505 тільки за потребою, при виході на європейський ринок.
Вся задача виробника рідера Kindle DX звелася б до того, щоб додати Unicode шрифт, а також надати можливість долучення свого шрифту, правил переносів у вигляді файлу і так далі.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика