You are hereБлоґи / блоґ admin / Огляд електронної читалки Amazon Kindle 3

Огляд електронної читалки Amazon Kindle 3


By admin - Posted on 18 Березень 2011

Огляд електронної читалки Amazon Kindle 3
Amazon Kindle 3 надійшов у продаж у вересні 2010 року, після шаленої уваги мас-медіа до E-рідерів.
Головне питання в тому, чи справді Amazon Kindle має все необхідне для того, щоб стати вибором року серед електронних рідерів?

Огляд
Amazon Kindle 3 доступний у двох варіантах:
Kindle WiFi: £ 109 / $ 139
Kindle 3G: £ 149 / $ 189
Дані пристрої можна придбати лише на www.amazon.co.uk або на www.amazon.com
Ціна досить приваблива і кількість конкурентів Kindle значно зменшиться. На відмінну від своїх конкурентів Amazon зробив Kindle 3G і Wi-Fi не тільки доступнішими, але й додав функцію – вільне підключення до 3G, яка доступна по всьому світу.

Підключення
Підключення по WI-FI або 3G дозволяє купувати і завантажувати електронні книги прямо з вашого пристрою. Процес покупки займає лише один простий клік. Інженери з Amazon насправді невпинно трудилися, щоб зробити цей пристрій простим у використанні, і це означає, що вам не потрібно мати комп'ютер, щоб користуватись Amazon Kindle. (На момент написання цієї статті, лише BeBook Neo мав таку можливість )
Ця функція виявилась для мене дійсно корисною, поки я очікував на свій літак в Бангкоці. Уявіть, я щойно завершив читати роман, а в магазині аеропорту книги були на 200% дорожче, ніж деякі англомовні книги в м'якій обкладинці!

Якість екрану
З точки зору технології, Kindle 3 використовує найсучасніший eInk Pearl екран з високою контрастністю , який забезпечує 16 відтінків сірого кольору для дійсно комфортного читання (такі екрани можна порівняти з екранами, які використовуються в Sony PRS 350 і PRS650).
6 дюймовий екран є чітким та читабельним в будь-яких умовах, включаючи яскраве сонячне світло. Це одна з проблем PRS600 Sony і Apple Ipad, адже дуже важко щось прочитати, коли прямий промінь світла попадає на їхні екрани.
Ще однією перевагою нового eInk Pearl екрану є те, що текст на цьому пристрої буде виглядати так само чітко, як на друкованій копії. Наприклад, читання електронних книг на своєму Apple iPad дуже засмутило мене, тому що, мої очі дуже швидко втомилися від читання на екрані з підсвіткою. На щастя, це не стосується мого Kindle, який дозволяє читати протягом декількох годин, як справжню книгу.

Дизайн
З точки зору естетики Kindle 3 дуже привабливий, зовнішній вигляд складається з якісного матового пластика, і має супер тонкий та елегантний дизайн. На мою думку, у попередниках Kindle, зовнішній вигляд містив забагато ретро елементів, а дизайн Kindle 3 – просто ідеальний.
Kindle 3 та Sony PRS350/PRS 650 мої улюблені електронні читалки з точки зору дизайну. E-рідери від Sony мають невелику перевагу в своєму дизайні завдяки металевому сплаву рами, яка придає твердості. Але Amazon Kindle також виглядає чудово, і завжди отримує компліменти в поїзді або в метро.
Завдяки своїй легкості, ви зможете тримати цей пристрій протягом декількох годин не втомлюючись, і тримати його в кишені свого пальта без будь-яких непривабливих виступів!
Час роботи батареї
Kindle оснащений новим літіо-полімерним 1750mAh акумулятором, який дозволяє читати до 1 місяця без підзарядки, з умовою, якщо ви вимкнете 3G/Wi-Fi налаштування (10 днів з увімкненим 3G, 3 тижні з Wi-Fi). У своїх тестах я виявив, що я можу близько 2-3 тижнів використовувати пристрій у "нормальному" режимі, тобто з включеним 3G , без підзарядки.
Зарядка акумулятора займає близько години, і у комплекті з Kindle ви отримаєте хороший зарядний пристрій (інші E-рідери такі, як серія Sony PRS забезпечується лише USB кабелем для зарядки).

Сумісність електронних книг та Kindle Store
У певному сенсі це Ахіллесова п’ята для Amazon Kindle, тому що Kindle підтримує тільки Kindle (AZW) і не DRM Mobi / PDF файли. Ви також можете надсилати. TXT, Audible,. DOC, HTML файли, а також зображення на ваш Kindle через електронну пошту Amazon.
Це означає, що ви зможете купувати електронні книги лише через магазин Kindle (ви не зможете використати Waterstones, WHSmith, електронні книги Diesel , Коbо і т.д.).
Але з іншого боку, ви отримуєте доступ до одного з найбільших магазинів електронних книг у світі, ціни в якому досить прийнятні.
Я регулярно перевіряю ціну на електронні книги по основних он-лайн магазинах і Amazon в основному збігається в цінах або інколи навіть на 10-25% дешевше. Крім того, ви можете купити книгу безпосередньо зі свого пристрою, і вже через декілька хвилин зможете приступати до читання.
Якщо ви являєтесь власником іРhone або іРad, ви можете встановити програму-читалку Amazon Kindle, і отримати безкоштовний доступ до всіх ваших раніше придбаних книг.
Унікальні можливості Kindle 3
Чим виділяється Kindle 3 серед інших електронних читалок? Унікальність Amazon Kindle полягає у вільному 3G з’єднанні, яке дозволяє купувати книги подорожуючи.
Ви також отримуєте вбудовану функцію “озвучка книги”. Голос відтворення подібний на щось середнє між голосом Стівена Хокінга і американської леді / або джентельмена. Це дуже зручно, особливо, до тих пір поки бібліотеки аудіо книг не зайняли місце книжок.
Amazon також експериментує з новими можливостями. В новому Kindle ви отримаєте бета-версію веб-браузера, який ви можете безкоштовно використовувати для перегляду веб-сторінок. На теорії – це прекрасна ідея, але на практиці – це повільний і незручний процес. Але ж ви не можете скаржитися на безкоштовний доступ до Інтернету? Хіба ж не так?

Ціна
Amazon Kindle 3 з модифікацією WiFi коштує £ 109 / $ 139, а з 3G – £ 149 / $ 189.
Наприклад, найголовніші конкуренти Kindle з точки зору функцій – Sony PRS 650 доступний для покупців за ціною £ 199 / $ 229 і BeBook Neo за ціною $ 229 / $ 350.
Kindle 3 дуже цінний, тому що ви отримуєте не тільки більше можливостей, але він порядку на £ 50 / $ 40 дешевше, ніж всі його конкуренти.
Ми рекомендуємо купляти 3G версію, так як цей рідер дозволяє одержувати нові електронні книги дуже просто і зручно. Ця модифікація особливо підійде для нетехнічних користувачів.

Технічні моменти
Ви можете прочитати технічні характеристики і порівняти Kindle 3 з провідними електронними читалками використовуючи порівняльну таблицю тут. ( http://www.ebookreadersreview.co.uk/6-inch-ebook-reader-comparison-matrix/)

Вердикт
Amazon створив справжнього переможця серед електронних рідерів в цьому році – це Kindle 3. Цьому сприяла не тільки конкурентоспроможна ціна, але й сам факт, що Amazon вдалося зробили купівлю і читання книг легким та зручним.
3G зв'язок і прямий доступ до одного з найбільших Е-книг, газетних і журнальних он-лайн магазинів у світі означає, що ви буквально декількома натисканнями клавіш можете знайти необхідну вам книгу, незважаючи на ваше місце перебування.
Ця лінія електронних читалок ідеально підходить для всіх користувачів, так як освоєння цього пристрою займає буквально декілька хвилин і не вимагає комп'ютера. Просто купіть Kindle замовивши його на Amazon і попередньо зареєстрований пристрій надійде разом з Amazon індифікатором, готовий для підзарядки і використання.

Де можна придбати пристрій?
Єдине місце де можна придбати електронний рідер Kindle – це офіційні сайти Amazon.
Для замовлень по Великобританії зайдіть на www.amazon.co.uk
Для замовлень по США і для решти країн зайдіть на www.amazon.com

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика