You are hereБлоґи / блоґ admin / Що вибрати: Kindle 3 проти Kindle WiFi

Що вибрати: Kindle 3 проти Kindle WiFi


By admin - Posted on 20 Березень 2011

Сьогодні на ринку з‘явилися Kindle 3 за ціною 139 доларів та Kindle WiFi за 189 доларів, отож найгарячішою темою на форумах Kindle є саме боротьба між цими двома розробками.
Цей пост розкаже Вам про різницю між цими двома читалками і допоможе зробити правильний вибір, відповідно до Ваших потреб.
Зверніть увагу:
Kindle 3 підтримує як 3G, так і WiFi, і Ви можете вільно переключатися між ними. Замість WiFi-доступу Ви можете використовувати 3G. З іншого боку, Kindle WiFi має лише WiFi.
3G чи WiFi потрібен лише, коли Ви завантажуєте книги чи переглядаєте їх в Інтернеті. Проте він не потрібен під час читання. Якщо книга вже є на вашому Kindle, Ви можете читати її без під‘єднання до мережі.
В чому ж різниця між Kindle 3 та Kindle WiFi
На мою думку існують лише дві основні відмінності між цими читалками:
Ціна. Kindle WiFi коштує 139 доларів, що на 50 доларів дешевше за Kindle 3 (189 доларів).
Вільний 3G. Kindle WiFi не має 3G, тому не може скористатись перевагами безплатної бездротової мережі через AT&T’s. Отож, для перегляду магазинів Kindle та доступу до Інтернету, Вам доведеться шукати точки чи мережу WiFi.
Також є три менш суттєві відмінності:
Вага. Kindle WiFi важить 8.5 унцій (240.55 г), Kindle 3 – 8.7 унцій (246.21 г).
Назва. У кожного Е-рідера своя назва і свій серійний номер.
Kindle WiFi є лише в сірому кольорі. Kindle 3 можна придбати як у білому, так і в сірому.
Давайте детальніше переглянемо відмінності між Kindle 3 та Kindle WiFi.
Отже, 50 доларів проти 3G. Переваги від використання безплатного 3G, за умови, що Ви користуєтесь Kindle 3 у місцях покритих AT&T’s мережею, включають:
Перегляд магазинів Kindle.
Завантаження книг Kindle за 60 секунд.
Безплатний доступ до Інтернету. Сюди входить Вікіпедія та користування Інтернет-сайтами через вбудований браузер. Це експериментальний варіант і тому не всі сайти можуть відкриватися, проте мобільні версії дійсно працюють. Також 3G досить повільно працює.
Купуючи Kindle WiFi Ви заощаджуєте 50 доларів.
Що таке WiFi?
WiFi – це безпровідна мережа, яка дозволяє під‘єднувати Ваш лептоп чи мобільний телефон до Інтернету. Прикладом може бути, бездротовий модем, який створює бездротову мережу у Вас вдома для доступу до Інтернету з лептопа, без використання Інтернет-кабеля.
Ще одним прикладом є кав‘ярні, які використовують Інтернет-зв‘зок для створення бездротових мереж, WiFi-точок, для зручного доступу до Інтернету.
Kindle WiFi певною мірою залежить від WiFi-мережі, адже саме через неї можна отримати доступ до крамниць Kindle, закачати книги чи скористатись Інтернетом. Якщо вдома чи на роботі у Вас є безпровідна мережа, Kindle WiFi має працювати, єдине, що Вам доведеться ввести пароль. На додачу до цього, Kindle WiFi також працює з AT&T’s-точками.
Як саме Kindle WiFi працює з AT&T’s точками?
Якщо у тій чи іншій кав‘ярні є AT&T’s WiFi-точки, Ваш Kindle WiFi автоматично їх розпізнає і буде готовим до роботи.
Вільний доступ з AT&T’s точок.
Насолоджуйтесь безплатним WiFi-доступом з AT&T’s точок по всій Америці, для купівлі та закачування контенту Kindle. Для цього не потрібно реєструватись чи вводити пароль.
Це доволі гарна перевага, хоча не включає доступу до Інтернету.
Випадки, у яких краще використовувати Kindle WiFi
У багатьох випадках Kindle 3 з 3G-доступом Вам просто не потрібен.
У місцях, де є доступ до WiFi-мережі, Ви здебільшого будете використовувати Kindle WiFi. Наприклад, якщо Ви користуєтесь Kindle WiFi здебільшого вдома, де встановлена WiFi-мережа, то Kindle 3 Вам просто не потрібен. Таким чином, Ви економите 50 доларів.
Якщо у Ваших улюблених місцях для читання, чи біля Вашого дому є достатня кількість AT&T’s WiFi-точок, тоді зупиніть свій вибір на Kindle WiFi.
У деяких кав‘ярнях також є безплатна безповідна мережа. Тому Kindle WiFi буде якраз правильним рішенням, лише спитайте в офіціанта пароль і отримаєте підключення до мережі.
Тобто, якщо у Вас є доступ до бездротової мережі вдома і в місцях, де Ви зазвичай читаєте, можливостей Kindle WiFi буду достатньо.
Проте, якщо Ви багато подорожуєте, і особливо, якщо це закордонні поїздки, варто придбати Kindle 3 з 3G.
Навіть якщо у Вас немає зручної WiFi-мережі, але Ви можете шукати та завантажувати книги через комп‘ютер, зупиніть свій вибір на Kindle WiFi. Для перекидання книг з комп’ютера на Ваш Kindle WiFi можна використовувати USB, це досить легко.
Якщо Вам не потрібен 3G, чи Ви можете обійтись без нього, тоді варто придбати Kindle WiFi за ціною всього лише у 139 доларів.
Випадки, у яких краще використовувати Kindle 3 з 3G
Якщо Ви не розумієте, як працює WiFi і не маєте домашнього Інтернету. Хоча, зверніть увагу не та, що WiFi – досить простий у користуванні. Тому варто все ж спробувати, перед тим як вирішувати, що Kindle WiFi Вам не підходить.
Якщо Ви не маєте бажання дізнаватись, як встановлювати WiFi вдома і, як шукати WiFi-точки.
Якщо Ви дійсно цінуєте той факт, що Kindle 3 з 3G є набагато зручнішим.
Якщо Ви багато подорожуєте і не хочете займатись пошуком WiFi-мережі.
Якщо Ви хочете використовувати Kindle під час регулярних поїздок, де немає доступу до WiFi-мережі.
Якщо Ви не вважаєте, що 50 доларів – суттєва сума.
Отож, якщо Ви підтримуєте якийсь з вище перелічених пунктів, купуйте Kindle 3 з 3G. 50 доларів варті того, адже Ви отримаєте безплатний Інтернет, а це надзвичайно зручно.
Проте, варто пам’ятати, що не всюди можна отримати доступ до AT&T’s-мережі. Тому, якщо Ви читаєте здебільшого вдома, де є WiFi-мережа але немає AT&T’s, Ви можете обійтися і без Kindle 3 з 3G.
Якщо Ви плануєте подорожувати до різних країн чи штатів, варто придбати Kindle 3. Адже, може виявитися, що поблизу немає жодних безплатних WiFi-точок.
В глобальних масштабах, 50 доларів не така вже і велика сума. Kindle 3 з 3G поверне Вам її своїми перевагами. Наприклад, зручністю користування під час відпусток, вищою ціною при перепродажі, у тих випадках, коли не буде доступу до WiFi-мережі, чи ціна за нього буде надто високою.
Якщо для Вас, 50 доларів не надто суттєва сума, задумайтесь над придбанням Kindle 3 з 3G. Отож шальки терезів у боротьбі між цими двома Е-рідерами все ж схиляються на користь Kindle 3, ну хіба що, у місця де Ви переважно читаєте завжди є доступ до WiFi-мережі. Для детальнішої інформації перегляньте схожу дискусію на офіційному форумі Kindle.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика