You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Огляд електронної книги BeBook Club

Огляд електронної книги BeBook Club


By admin - Posted on 29 Березень 2011

BeBook Club – це найновіший електронний рідер, який представила відносно молода компанія, Endless Ideas. Цей E-рідер був розроблений для низької цінової категорії з метою задовольнити користувачів, яким не потрібні додаткові можливості, які, наприклад, є у BeBook Neo.
BeBook Club схожий на BeBook One: він оснащений 6 дюймовим Vizplex E-Ink екраном, а також, як і його попередник, ця новинка приваблива відсутністю жорсткої прив’язки до конкретного інтернет-магазину, що дозволяє вам завантажувати електронні книги будь-якого формату , в тому числі: PDF, EPUB, MOBI, FB2, TXT , PDB, HTML, CHM, JPEG, BMP, PNG і TIFF.
Велика різниця, яка відрізняє BeBook Club від Amazon Kindle – це можливість придбати E-книгу з будь-якого книжкового інтерент-магазину і завантажити її безпосередньо на свій пристрій, на жаль Kindle може прочитати тільки ті електронні книги, які були придбані в магазині Kindle, і не DRM PDF файли .
Якщо говорити про дизайн, то передня частина BeBook Club складається з якісного пластика, яка надає відчуття твердості, але йому ще далеко до E-рідер Sony, які славляться своїми незрівнянними дизайнами .
З точки зору функціональності, у BeBook Club використовується аналогічний 6 дюймовий E-Ink Vizplex екран з роздільною здатністю 600 х 800 пікселів, що і в BeBook One. Такі параметри екрану являються стандартними серед більшості E-рідерів в наші дні. Але новий Sony PRS-350, PRS-650 і Amazon Kindle 3G використовують покращений E Ink Pearl екран, який забезпечує кращу контрастність, тому екран в BeBook Club технічно гірший.
Хоча, в більшості ситуаціях, ви навіть не помітите велику різницю, але досить сказати, що ви отримуєте тільки 8 відтінків сірого, а не 16 , як у електронних рідерах Kindle і Sony.
Основна відмінність між BeBook Club і BeBook Neo – це відсутність Wi-Fi, інтернет-переглядача та сенсорного екрану. Замість цього, ви користуєтесь своїм пристроєм за допомогою кнопок, які розташовані на головній панелі рідера.
BeBook пропонує швидку частоту оновлення сторінок, а також здатність відтворювати аудіо файли. Виробники запевняють, що на одному заряді батареї, ви зможете переглянути близько 12000 сторінок, що є номером один в своєму класі за тривалістю роботи батареї.
Крім цього, BeBook Club має додатковий слот для SD-карти, таким чином ви можете розширити 510 Мб внутрішньої пам'яті до 4 Гб! Такого запасу пам’яті вистачить, щоб читати книги протягом всього життя.
BeBook Club коштує £ 149 / $ 189, що робить його досить привабливим електронним рідером з 6 дюймовим екраном, який здатний читати більшість форматів Е-книг.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика