You are hereБлоґи / блоґ Olia_Pokrovecka / Безкоштовні електронні книги,як генератор колосального трафіку на Ваш сайт

Безкоштовні електронні книги,як генератор колосального трафіку на Ваш сайт


By Olia_Pokrovecka - Posted on 28 Вересень 2011

Безкоштовні електронні книги,як генератор колосального трафіку на Ваш сайт
Як збільшити трафік на свій сайт?Багато власників web-сайтів мучить це питання. Якщо в день до Вас заходить 15 або 50 відвідувачів це дуже і дуже мало. З іншого боку, а скільки Вам потрібно хостів в день, яку мету Ви собі ставите? Хороший трафіковий потік це 500 і більше відвідувачів в добу, ось має бути ваша мета, до якої Ви повинні прагнути.
Є багато способів збільшити число відвідувачів вашого сайту, але сьогодні ми зупинимося, саме на одному з варіантів вірусного маркетингу - це створення безкоштовних електронних книг. Саме електронні книги можуть стати колосальним джерелом трафіку на Ваш сайт.
Уявіть собі таку картину, Ви створили електронну книгу і виклали у себе на сайті. До вас зайшло 100 відвідувачів, з яких закачало вашу книгу 50 чоловік, вона їм сподобалася і вони виклали у себе на сайті для вільного скачування, на їх сайт зайшло теж 100 відвідувачів, викачали Вашу електронну книгу і теж 50 чоловік виклали на своїх сайтах і так до безкінечності. Книга плодиться в інтернеті як гриби після дощу.
У цій безкоштовній книзі є маленький рекламний блок Вашого сайту, читачі книги отримуватимуть корисну для себе інформацію і зразу знайомиться з Вашою рекламою, багатьом ваша пропозиція здається цікавою і вони зайдуть по посиланні на Ваш сайт. І чим більше поширюється безкоштовна електронна книга, тим більше виросте число хітів на лічильнику Вашого сайту.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика