You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Огляд effire ColorBook TR701: гарний і розумний смартрідер

Огляд effire ColorBook TR701: гарний і розумний смартрідер


By Ivusja - Posted on 28 Вересень 2011

У цьому році ми відкрили для себе новий напрямок серед пристроїв для читання - смартрідери. До них відносяться спеціалізовані пристрої на Android, з обмеженим функціоналом (у порівнянні з планшетними комп'ютерами) і моделі на Linux, які дозволяють встановити більше програм і довільно змінювати інтерфейс. Які пристрої при цьому розумніший, залишається під питанням. Головне, що покладено початок новому типу пристроїв для читання.

Одне з таких пристроїв - effire ColorBook TR701. У складі програмного забезпечення є словники, кілька простих програм, простим перетягуванням піктограм можна поміняти інтерфейс для власної зручності.

Компанія Алстон, власник торгової марки «effire», була заснована в 2007 році. Займається розробкою різних електронних пристроїв. У 2011 році було прийнято рішення про розробку таких популярних продуктів, як електронні книги і планшети, які стали випускати під брендом «effire».

У 2011 році випущена ціла лінійка трьох напрямків: моделі для читання на основі екрану SiPix, TFT і планшетні пристрої.

У Росії продукція під брендом effire пройшла сертифікацію.

Офіси компанії розташовані в Гонконгу та Москві (центр досліджень і розробок).

Близьким, але більш дорогим аналогом пристрою effire ColorBook TR701 є Texet ТБ-710HD.

effire ColorBook TR701 випускається в декількох колірних варіантах, нам для тестування дісталося срібне пристрій, з яким не відразу вдалося впоратися. Кнопка «Перемикач ON / OFF» була сприйнята як відключення G-сенсора, якого в пристрої немає, а не як кнопка розблокування «Вкл». Розібралися. Далі все пішло гладко, без дрібних несподіванок.

Після попередньої зарядки і перевірки енергозберігаючих функцій в режимі очікування, ми переступили до тестування новинки.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика