You are hereForums / Програмне забезпечення / Програмне забезпечення е-рідерів / All My Books - каталогізатор для домашньої бібліотеки

All My Books - каталогізатор для домашньої бібліотеки


By Mariya Prystavska - Posted on 30 Вересень 2011

All My Books - каталогізатор для домашньої бібліотеки

Отже, настала пора навести порядок у своїй бібліотеці. І допомогти в цьому вам зможуть різні програми-каталогізатори. Існують універсальні програми, які можуть каталогізувати все що завгодно - від колекції марок до колекції престижних автомобілів. Однак їх «глобалізація» і є головним їх недоліком. Як приклад програми, призначеної виключно для каталогізації книг, можна навести продукт All My Books.

Що вміє All My Books?
А вміє програма багато чого. Найприємніше - для додавання книг в колекції не треба вводити всю інформацію вручну, програма сама знаходить інформацію про книгу по заданому ISBN, назвою або автором. All My Books підтримує імпорт інформації про книжки з декількох онлайн-джерел, наприклад російськомовні книги програма шукає на Ozon.ru, англомовні - на Amazon.com. Доступні також інші мови пошуку, так само як і мови інтерфейсу програми.
У загальному випадку, процес додавання книги виглядає наступним чином. Використовуємо пункт меню «Книга-Додати», вводимо в поле «Оригінальна назва» повну або часткову назву книги і натискаємо клавішу Enter. Вибираємо з результатів пошуку потрібну книгу і вікно картки книги автоматично заповнюється знайденими даними, включаючи картинку обкладинки, а іноді і ілюстраціями.
Любителів електронних книг All My Books теж порадує. Програма уміє зберігати посилання на файли електронних книг і потім вони можуть бути відкритими для читання з самої програми. Варто зазначити, що All My Books не містить вбудованою «читалки», а запускає додаток за замовчуванням для кожного з форматів електронних книг. Крім того, програма розуміє формат електронних книг FB2. Додаючи до колекції книги цього формату за допомогою пункту меню «Книга - Додати E-book», картка книги автоматично заповнюється доступною метаінформації про книгу - автор, жанр, опис, картинка обкладинки та інше.
Якщо раптом трапиться так, що програма не містить якогось важливого для вас поля в картці книги, ви можете створити необмежену кількість своїх власних полів в Налаштуваннях.
All My Books дозволяє експортувати колекцію книг в різні формати - HTML і CHM (з використанням редагованих шаблонів), TXT, MS Excel. Імпорт існуючих колекцій з форматів TXT (CSV​​) і XLS так само в наявності.
Крім цього, різні стандартні принади електронних каталогізаторів - різні варіанти сортування, групування і фільтрації книг, швидкий пошук по всім доступним полях, статистика по колекції - все це вміє каталогізатор книг All My Books.
Якщо ви часто даєте почитати книги друзям, All My Books допоможе вам не забути про них, програма запам'ятовує кому і коли була віддана книга, а також може нагадати про боржників.

Де завантажити All My Books?
Завантажити All My Books можна з офіційного сайту.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика