You are hereБлоґи / блоґ Anna_Romanyk / Amazon Kindle DX - здійснюються мрії у читача PDF

Amazon Kindle DX - здійснюються мрії у читача PDF


By Anna_Romanyk - Posted on 02 Жовтень 2011

Найголовніше питання, яке нас мучило всі ці дні очікування, між замовленням і отриманням пристрою - наскільки комфортно буде читання PDF. Можна заочно нафантазувати собі дуже багато, поки самостійно не оціниш можливості пристрою. І тут слід розділяти можливості конструкції від можливостей програмного забезпечення.
Найпопулярніший формат книг і журналів в PDF - це розмір, близький до формату А4. Але ... найголовніше зрозуміти, що таке формат і що на сторінці може бути просто дрібний шрифт, поза фізичного розміру сторінки. При всій «громіздкості» конструкції Kindle DX, реалізація функцій програмного забезпечення для читання PDF просто в зародковому стані. Збільшити сторінку неможливо, а межі «обрізання» сторінки розраховуються по внутрішньому передвстановленому алгоритму. По ідеї, повинно обрізатися зайве біле поле і масштабуватися по більшій стороні зображення. У більшості випадків це працює. Особливо у вертикальному розташуванні сторінки документа. І ніяких налаштувань або опцій під час читання PDF немає.
Тому, природно, ми відчули легке розчарування від можливостей читання саме PDF, - адже саме цей формат цікавий на великому пристрої. Сподіваємося, Amazon зможе швидко все виправити на краще.
Kindle DX показує сторінку, центруючи її по вертикалі і горизонталі. Масштабує по більшій стороні і намагається обрізати зайві білі поля. Масштабування не відбувається на повний екран, по краях залишаються невеликі зазори. При повороті екрану масштабування також відбувається по більшій стороні в даний момент, тобто по горизонталі, і яка кількість сторінок вийде на цій сторінці - не важливо. Kindle DX може розрізати сторінку на 2 частини, а може на 3, в залежності від розміру вихідної сторінки.
Реально на легкість читання PDF впливають розміри шрифтів. Наприклад, журнали легше гортати, але не читати. У горизонтальному положенні і при хорошому освітленні можна читати, але все одно дрібно. В іншому випадку, документація в PDF на побутову техніку читається дуже навіть добре. І в більшості випадків добре читаються PDF, які дорівнюють або менше розміру А5. У цьому випадку відбувається збільшення розміру тексту на великий екран.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика