You are hereForums / Цікавинки / Новини / Основні фуннкції і завдання менеджера бібліотеки

Основні фуннкції і завдання менеджера бібліотеки


No replies
Kovalchyk_Maruna
Offline
Joined: 10/01/2011
Основні фуннкції і завдання менеджера бібліотеки

Програма «Менеджер бібліотеки» призначена для всіх любителів електронних книг, яким книги і статті при перевстановлення системи. «Менеджер бібліотеки» покликаний вирішити ці проблеми.

1. Він допоможе зв'язати найрізноманітніші формати зі своїми програмами для перегляду А якщо «вьюера» на комп'ютері немає, підкаже, як його завантажити і встановити. На сьогодні підтримуються формати: TXT, PDF, DJVU, DOC, RTF, HTM, HTML, MHT, MP3 (аудіокниги), JAR (книги для мобільних пристроїв), FB2, XML, XLS, LIT, LRF, WOL. І список цей надалі розширюється.
2. Він реалізує повнотекстовий пошук по всіх книгах бібліотеки. Для цього він індексує кожну надходжувану книгу . Пошук також можливий по каталогу і за описом книг.
3. Вся бібліотека перетворюється в базу даних: її можна швидко перенести на інший комп'ютер або записати на диск. Електронні книги стають «вічними»! У програмі можна збирати скільки завгодно «баз даних», тобто індивідуальних бібліотек.
4. За допомогою МБ можна впорядкувати бібліотеку, причому не тільки електронну, а й паперову, створивши книжковий каталог. Книги / файли зручно перетягуються з Провідника «drag and drop», додаються поодинці і цілими папками. Можна залишати коментарі, пересилати книги по емейл.
5. При закачуванні книги або HTML-файлу з Інтернет, книги можна зберігати в папці «Книги для Менеджера бібліотеки», після чого програма самостійно запропонує додати їх у поточну бібліотеку.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика