You are hereForums / Пристрої для читання е-книг / Е-рідери / Корейська корпорація LG Display анонсувала пристрій для читання електронних книг на тонкоплівкових сонячних батареях

Корейська корпорація LG Display анонсувала пристрій для читання електронних книг на тонкоплівкових сонячних батареях


By admin - Posted on 16 Жовтень 2009

Корейська корпорація LG Display анонсувала пристрій для читання електронних книг на тонкоплівкових сонячних батареях. Розміри фотоелемента - 10 на 10 сантиметрів, вага - 20 грамів. Товщина батареї - 0,7 міліметра. На сьогодні LG Display масово виробляє шестидюймові панелі для елетронних читалок. У компанії наголошують, що нова батарея підходить для старих екранів. Вона розташовується на "форзаці" електронної книжки. Щоб почати зарядждання, необхідно відкрити пристрій. Нова батарея перетворює в електроенергію 9,6 процента світла, що на неї падає. Щоб зарядити на добу, пристрій необхідно поставити на сонце на 4-5 годин. До 2010 року компанія сподівається довести коефіцієнт перетворення до 12 процентів, а в 2012 році - до 14 процентів.
У продаж електронний рідер також надійде не раніше ніж у 2012 році. Прототип електронного пристрою для читання книжок буде продемонстрований наприкінці 2009 року.

Мабуть, дуже зручно на пляжі - читаєш книгу, і одночасно, заряджаєш.

Share this

Розповісти

Share this

Яндекс.Метрика